Najlepsze Gry Filmowe – Top 5 gier na Androida

Czas najwyższy zagłębić się w bezlitosnym świecie przemysłu filmowego, w którym pogoń za gargantuicznymi zyskami jest czymś zupełnie normalnym. Widzieliście film? To teraz kupcie kubeczek z Waszym ulubionym bohaterem!

Na szczęście, gierki, które powstały na podstawie filmów, nie wyssają nas z cennych oszczędności. Te wspaniałe pozycje stanowią kontynuację przygód naszych ulubieńców. Co więcej, oferują nam okazję do tego, abyśmy sami pokusili się o zapewnienie wsparcia naszemu bohaterowi i pomogli mu przeżyć fantastyczną przygodę.

Zeszliśmy z planu zdjęciowego prosto do studia projektującego gierki, gdzie wybraliśmy pięć najlepszych gier filmowych na Wasze urządzenia z Androidem.

Gotowi? Kamera! Akcja!

Tin

The Adventures of Tintin – Przygody Tintina

Światowej sławy, nieustraszony detektyw zadebiutował na dużym ekranie w mega-produkcji Stevena Spielberga, zatytułowanej „The Adventures of Tintin”. Z kolei, przeznaczona na Androida gierka filmowa od Gameloft skutecznie dotrzymuje kroku filmowej animacji. Macie okazję do cichego przemykania pomiędzy czujnymi strażnikami, angażowania się w walki na miecze, a nawet pilotowania samolotu. Wszystko to, co potrafi zrobić ten malutki detektyw, my pomożemy mu zrobić to lepiej.

Iceage

Ice Age Village – Epoka Lodowcowa: Wioska

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie wiedziałaby o istnieniu wirtualnej i kompletnie szurniętej wiewióry. Gryzoń jest całkowicie uzależniony od orzeszków, i jest w stanie poświęcić wszystko żeby je dopaść w swoje mikro-łapki. W Ice Age Village, rozgrywka sprowadzi się do budowy naszej własnej wioski. A pomoże nam w tym nikt inny, jak tylko ów postrzelony wiewiór, którym będziemy musieli wykonywać misje otrzymywane od innych bohaterów tej wspaniałej, filmowej animacji. Tylko nie zgubcie orzeszka!

spider

The Amazing Spider-Man – Niesamowity Spider-Man

Kolejne dzieło Gameloftu i kolejny spin-off kinowego hitu – The Amazing Spider-Man. Ten pajęczasty cud natury (a raczej chemii) od lat stanowi jednego z najlepszych i najpopularniejszych bohaterów kolorowego świata komiksów. Dlatego też, czynności takie jak strzelanie pajęczynką, chodzenie po ścianach, bujanie się na sieci pomiędzy miejskimi budynkami oraz tradycyjne spuszczanie lania rzezimieszkom; stanowią kawał rewelacyjnej i wciągającej rozrywki.

merida

Temple Run: Brave – Ucieczka ze Świątyni: Merida

Temple Run to bardzo osobliwy spin-off, głównie dlatego, że jest podwójny. Powstał nie tylko na podstawie filmu, ale także w oparciu o wcześniejszą gierkę. Główną bohaterką rozgrywki jest Merida od Pixar, która zaprasza nas na niesamowitą przygodę w malowniczej krainie. Musimy bezpiecznie przeprowadzić wojowniczkę przez zdumiewające i zdziczałe tereny trójwymiarowej Szkocji. W gierce zastosowano dodatkową atrakcję w formie strzeleckich wyzwań, w których musimy trafiać w cele, aby uzyskać więcej kasy.

Cap

Captain America – Kapitan Ameryka

Tkwiąc w tematyce superbohaterów, Captain America stanowi chyba najsłabszy element w całym uniwersum Marvela. Jednakże, nie przeszkadza mu to, aby grać główną postać w powyższej aplikacji na systemy Androida. Gierka jest zmyślną platformówką 2D wyposażoną w ostre akcenty wizualne HD. Do konfrontacji z wrogiem i do przechodzenia kolejnych poziomów będzie nam służyć tarcza Kapitana, która pomoże w tworzeniu śmiercionośnych kombosów, w celu unicestwienia czarnych charakterków. Gierka idealna dla każdego super-żołnierza i nie tylko.

Dodaj komentarz