Najlepsze Gry Futbol Amerykański – Top 5 gier na Androida

Podczas, gdy większość świata słysząc słowo ‘football’, myśli o zielonej murawie, dwóch bramkach i okrągłej piłce; Amerykanie widzą zieloną murawę, dwie bramki i… jajowatą piłkę. Owa piłka stanowi kwintesencję amerykańskiego futbolu.

Co więcej, futbol amerykański posiada też całe rzesze fanów poza granicami Stanów Zjednoczonych… w szczególności podczas rozgrywek Super Bowl. Jeżeli planujecie kiedyś pooglądać ten intensywny sport, ale nie wiecie jakimi kieruje się zasadami, to poniższe pięć pozycji z pewnością Wam w tym pomoże.

Załóżcie kask i wrzućcie ochraniacze, ponieważ od mety dzieli Was pięć rewelacyjnych przyłożeń. Prezentujemy pięć najlepszych gier o tematyce futbolu amerykańskiego na Androida.

quarterback

NFL Flick Quarterback – Rozgrywający NFL

NFL Flick Quarterback to jedna z dwóch pozycji pochodzących od Full Fat, która zapewniła sobie miejsce w naszym rankingu. Rozgrywka skupia się tutaj wokół jednego z najcenniejszych zawodników na boisku –rozgrywającego. Naszym zadaniem jest wykonywanie precyzyjnych i imponujących podań, przesuwając palec po ekranie naszego smartfona. Musimy też stosować mocne bloki i omijać nabuzowanych obrońców, których jedynym pragnieniem jest roztarcie nas na miazgę.

kicker

NFL Kicker 15 – Kopacz NFL

W NFL Kicker 15 wszystko sprowadza się do umieszczenia piłki pomiędzy dwoma pionowymi słupami bramki. Bardzo miłym akcentem jest tutaj zastosowanie 32 profesjonalnych drużyn NFL, pomiędzy którymi możemy przebierać aż miło. Gierka oferuje również sportowe wyzwania, jak na przykład, konkurs wykopów, w którym musimy trafić piłką w określony obszar boiska.

Backbrkr

Backbreaker 2: Vengeance – Łamacz Pleców 2: Zemsta

NaturalMotion postanowiło zaprezentować swój wkład w świat wirtualnej rozgrywki futbolowej, udostępniając swoją rewelacyjną aplikację zatytułowaną Backbreaker 2: Vengeance. Nasz bohater będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Czeka na niego niebezpieczny bieg przez boisko, podczas którego będzie musiał robić uniki, obroty i odpychać przeciwników, próbując dotrzeć do lini przyłożenia. Dodatkowa punktacja przyznawana jest za styl i przebiegnięcie przez gorącą strefę.

flickkick

Flick Kick Field Goal – Technika Wykopów

Football amerykański to coś o wiele więcej aniżeli tylko bezmyślny bieg z piłką. Istnieje też strona oparta na wykonywaniu wykopów. W grze Flick Kick Field Goal będziemy wykonywać wykopy z bardzo zawiłych i trudnych do opanowania pozycji. Co więcej, wszystko zostało jeszcze bardziej zróżnicowane poprzez dystans i zmyślne ustawienia kątów. Pamiętajcie, aby zawsze brać pod uwagę siłę wiatru.

madd

Madden NFL 12 by EA SportsTM – Szaleństwo Futbolu

Jedna z najpopularniejszych gier futbolowych od EA Sports świetnie sobie radzi nie tylko w świecie konsoli, ale także w świecie użytkowników urządzeń z Androidem. Madden NFL 12 przemieni każdy smartfon lub tablet w profesjonalne boisko futbolowe, na którym będziemy mogli kontrolować każdy element tej złożonej, sportowej rozgrywki. Mamy okazję wykonywać wykopy, uniki i sprinty, korzystając z umiejętności profesjonalnego futbolisty.

Dodaj komentarz