Najlepsze Gry Gwiezdne Wojny – Top 5 gier na Androida

Nie tak dawno temu, w nie tak odległej galaktyce, pojawiła się nowa generacja urządzeń mobilnych. Generacja, która bardzo szybko rozprzestrzeniła się po całej planecie, dając fanom wirtualnego świata możliwość na zagłębienie się w jedne z najlepszych gierek bazujących na słynnej produkcji filmowej – „Star Wars”.

Maniacy kosmicznych przygód doświadczą nie lada atrakcji, przeszukując multum licencjonowanych gier na Google Play Store, okraszonych motywami największej batalii wszechczasów.

Spójrzcie zatem na pięć najlepszych gier na licencji ‘Star Wars’, które wciągną Was szybciej niż kosmiczny wir. Tylko uwaga na Ewoki – włochate miśki, które tylko czekają na to, aby coś spsocić.

Dobądźcie świetlnego miecza i zafundujcie Death Star totalną anihilację.

absw

Angry Birds Star Wars – Wściekłe Ptaszki: Gwiezdne Wojny

Kto by pomyślał, że ten filmowy, 35-letni kolos science-fiction zmiesza się tak idealnie z jedną z najlepszych gier na dzisiejsze Androidy? Wszystko dzięki Rovio, które postanowiło przenieść gwiezdną potyczkę prosto do świata wściekłych ptaszków. Jeżeli więc szukacie najlepszej gry pingującej, opartej na Gwiezdnych Wojnach – Angry Birds Star Wars stanowi pozycję nie do pominięcia.

swpni

Star WarsTM Pinball 2 – Gwiezdne Wojny: Fliper 2

Flipery oparte na tematyce Gwiezdnych Wojen istniały już nawet przed pojawieniem się pierwszych gier wideo nawiązujących do tej franczyzy. Dlatego też, nie ma tutaj żadnej niespodzianki, że cyfrowa wersja flipera od Zen Studios będzie świetnym wyborem dla każdego, kto jeszcze nie zdążył przejść na ciemną stronę mocy.

legosw

LEGO Star WarsTM – LEGO: Gwiezdne Wojny

Kreatorzy serii gier LEGO, które cechuje kiczowaty humor i wrażliwy pastisz, stworzyli swoją pierwszą gwiezdną produkcję już kilka lat temu. LEGO Star WarsTM idealnie uchwyciła magię Gwiezdnych Wojen, fundując nam nieco kanciastą rozgrywkę wśród gwiazd, którą rządzi świat bezlitosnych klocków. Świetna pozycja dla młodszych fanów gwiezdnej sagi, a także dla wszystkich, którzy lubują się w najsłynniejszych klockach świata.

swtinydeath

Star Wars: Tiny Death Star – Gwiezdne Wojny: Tycia Gwiazda Śmierci

Przyjemny świat zarządzania biznesem serwuje nam niesamowitą przygodę umieszczoną w realiach Gwiezdnych Wojen. Twórcy postanowili wykorzystać rozwiązania George’a Lucasa i tchnąć trochę kosmicznego uroku do swojej wspaniałej produkcji. Wszyscy Ci, którzy stoją po ciemnej stronie, mają tutaj okazję do tego, aby zarządzać własną Gwiazdą Śmierci. Wszakże, każdy Stormtrooper potrzebuje ekskluzywnych galerii sklepowych.

swcards

Star Wars Force Collection – Gwiezdne Wojny: Karciana Kolekcja

Gwiezdne Wojny i karciana rywalizacja mogą stanowić naprawdę świetne połączenie, jeśli oczywiście owe elementy zostaną odpowiednio dopracowane. Tak jak właśnie ma to miejsce w Star Wars Force Collection. Przez ostatnie lata, każdy z tych elementów zdążył sobie wyrobić bardzo solidną pozycję na wirtualnym rynku. A teraz mamy okazję do tego, aby połączyć te dwa rodzaje rozrywki używając do tego naszego wiernego smartfona bądź tableta.

Dodaj komentarz