Najlepsze Gry Karciane – Top 5 gier na Androida

Biorąc pod uwagę nieustanne, zdumiewające postępy w świecie gier na urządzenia mobilne, zdawałoby się, że skromny świat gier karcianych nie ma już tutaj zbyt wiele do powiedzenia.

Jednakże, za względu na swój wygodny rozmiar i interaktywny ekran, telefony komórkowe z ekranem dotykowym wyposażone w system Androida stanowią idealny wybór pod kątem cyfrowych gier karcianych.

W wyniku tejże harmonii pomiędzy formą i funkcją, w Google Play store pojawiło się w ciągu ostatnich lat zatrzęsienie gier opartych na karcianej rozgrywce. Z myślą o Was zanurzyliśmy się w świat zatwardziałych hazardzistów, racząc Was rankingiem 5 najlepszych gier karcianych na Androida.

Wymieńcie więc kasę na żetony, pochowajcie asy w swoich rękawach i przyjmijcie pokerową twarz, ponieważ nadszedł czas na karcianą partyjkę.

Pro

Live BlackJack 21 Pro

Jeżeli cyfra 21 jest Waszą ulubioną, to Live BlackJack 21 Pro jest tutaj strzałem w dziesiątkę. Rozkoszujcie się świetną rozgrywką oferowaną przez tą darmową i wielokrotnie nagradzaną aplikację. Pokażcie, że jesteście mistrzami blackjacka, prezentując w sieci swoje karciane umiejętności, jednocześnie dając lekcję życia czterem pozostałym graczom przy Waszym stole.

250

250+ Solitaire Collection

Po co kupować jedną wariację pasjansa, jeżeli możecie ich nabyć aż 253 podczas pojedynczego pobrania? Aplikacja udostępnia całą masę wariacji pasjansów, będących lekarstwem na biurową nudę. Możecie skorzystać z tradycyjnych pasjansów, które wszyscy znamy i kochamy, albo zdecydować się na pogłębienie swojej wiedzy, decydując się na jedną z bardziej skomplikowanych wersji. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich karcianych graczy, którzy preferują solową rozgrywkę.

Hearts

Hearts Free

W Hearts Free liczy się przede wszystkim pozbywanie się kart. Żeby wygrać musimy skutecznie uszczuplić nasz wachlarz i przyjmować jak najmniejszą liczbę dodatkowych kart. Gierka potrafi wyprowadzić z równowagi, dlatego wskazana jest tutaj anielska cierpliwość. I nie rzucajcie swoim smartfonem, jeżeli karciany los nie będzie chciał się do Was uśmiechnąć.

ShadowEra

Shadow Era

Trudne w rozgrywce, darmowe gierki często charakteryzują się nieciekawą renomą. Jednakże, Shadow Era się do nich nie zalicza. Gierka oferuje bardzo uzależniającą formę rozgrywki, która zajmie Was przez dłuższy okres czasu. Co więcej, cena aplikacji jest bardzo niska w porównaniu z czasem, który spędzimy na karcianej batalii.

Zynga

Zynga Poker

Wspaniale prezentująca się gra ‘Zynga Poker’ jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Zmyślne rozwiązania cyfrowej rozgrywki pokerowej sprawiają, że trudno się jej oprzeć. Macie tutaj możliwość strzelenia partyjki z Waszymi znajomymi z Facebooka, nawet jeśli znajdujecie się w trakcie pośpiechu do szkoły lub pracy. Pokażcie swoim przeciwnikom, kto tu rządzi i udowodnijcie im, że jesteście prawdziwym Asem.

Dodaj komentarz