Najlepsze gry lipca

W sierpniu na pewno nie zabraknie nowych gier na system operacyjny Android, ale obecnie warto wymienić najlepsze aplikacje z lipca. Nie zabrakło zarówno prostych układanek, jak i skomplikowanych gier o grafice porównywalnej z tymi na komputery osobiste.

99 Bricks Wizard Academy to gra, która opiera się na zasadach popularnego Tetrisa, ale wprowadza zupełnie nową rozgrywkę. W tej grze musisz budować jak najwyższą budowlę z tetrisowych klocków, dzięki czemu zdobędziesz punkty i nowe opcje. Co ciekawe, budowanie przypomina tworzenie wieży Babel, gdyż klocki pną się do nieba.

Jeśli wolisz mroczne klimaty, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie gra Batman Arkham Origins, w której wcielasz się w legendarnego mrocznego rycerza. Walczysz z najbardziej niebezpiecznymi postaciami z miasta Gotham City i odblokowujesz nowe ciosy i lokacje. Gra jest darmowa, jednak znajduje się w niej wiele rzeczy, za których odblokowanie trzeba płacić.

Bug Heroes to ciekawa gra opierająca się na idei serii Worms, w której możesz walczyć z przeciwnikami przez internet. Do wyboru masz także bardzo obszerny tryb single, 25 unikalnych bohaterów do rozwinięcia i mnóstwo lokacji. Gra kosztuje jedynie 2 dolary.

Jeśli jesteś fanem gier arcade rodem z konsoli Atari, to polecamy Ci ściągnięcie gier z serii Dennys Atari Remix. Znajdziesz w nich nostalgiczną grafikę i nowe wcielenia klasycznych gierek. Gry są darmowe.

Gra FFFFF2P na pierwszy rzut oka przypomina SuperMario, a przedstawiona w niej historia jest niemal taka sama. Księżniczka jest porwana przez złego ogra, a aby ją odzyskać musisz pokonywać przeszkody, biegać i zbierać monety. Grafika przypomina raczej gry z konsoli NES, niż współczesne produkcje, ale to kolejny plus dla fanów Mario.

Kolejną ciekawą grą jest Fish Out of Water (ryba wyciągnięta z wody), w której przemierzasz ocean jedną z sześciu ryb. Ich stylizacja przypomina nieco bohaterów serii Angry Birds, a naszym zadaniem jest skakanie nad górami lodowymi, falami i zbieranie różnych znajdziek. Gra jest darmowa.

Dodaj komentarz