Najlepsze Gry MMORPG – Top 5 gier na Androida

Myśląc o grach z rodzaju MMORPG (typ gier RPG przeznaczony do masowej rozgrywki online), często wyobrażamy sobie osobę, która siedzi przed swoim komputerem, ze słuchawkami na uszach, naparzając w klawisze do utraty tchu.

Jednak, nawet pomimo tego, iż komputery PC nadal stanowią kolebkę gier MMORPG, to przez ostatni rok, gierki te pojawiają się coraz częściej na urządzeniach wyposażonych w system Androida. Co więcej, wielu z nich udało się pokonać specyfikę sprzętu oraz ograniczenia interfejsu smartfonów, oferując tym samym atrakcyjną i całkiem satysfakcjonującą rozgrywkę.

W celu zapewnienia Wam najbardziej interesującej, grupowej podróży po wirtualnym świecie, przyrządziliśmy listę pięciu gier MMORPG na Androida, przekopując zdziczałe zakątki niebezpiecznej krainy Google Play store.

Załóżcie czapkę niewidkę i skoncentrujcie swoje magiczne moce, ponieważ zaraz czeka Was kawał solidnej przygody.

InfBlack

The Infinite Black – Nieskończony Mrok

Chociaż projekt Infinite Black znajduje się wciąż w fazie beta, to Whalesong Games zdążyło już wyczarować imponująco rozległy, międzygwiezdny świat. Na wszystkich tych, którzy marzą o karierze handlarzy lub piratów, czeka mnóstwo atrakcji podczas eksplorowania i pokonywania tej fantastycznej gierki. Zanurzcie się w świat pełen niesamowitych przygód, które tylko czekają, aż pojawią się śmiałkowie gotowi im sprostać.

PocketLegends

Pocket Legends – Kieszonkowe Legendy

Pocket Legends to darmowa giera MMO, która serwuje szeroki wachlarz umiejętności postaci i ekwipunku, i jak każda gra MMO pozwala na grupową rozgrywkę. W grze istnieją trzy rasy do wyboru; wojownik, łucznik lub mag, co jeszcze bardziej różnicuje całą grę. Pocket Legends jest uważana za odpowiednika Warcraft na telefony komórkowe. Ponadto, została zaprojektowana w 3D.

OrderChaos

Order & Chaos Online – Porządek i Chaos

Pomiędzy grami MMO, Order & Chaos Online zasługuje na pewne wyróżnienie. Gierka została stworzona przez developerów z Gameloft i definitywnie zasługuje na miejsce w naszym rankingu. Gierka w trzy tygodnie od premiery zarobiła już ponad milion dolarów, co dowodzi, że należy się z nią liczyć. Poza tym, posiada też atrakcyjne rozwiązania w kwestii opłat.

DarkLegends

Dark Legends – Mroczne Legendy

Dark Legends nawiązuje do mitologii wampirów, czyli jednych z najbardziej krwiożerczych bestii w niesamowitym świecie fantasy. Skupiono się tutaj głównie na drapieżnej naturze tych krwiopijców, serwując tym samym regularne dawki rewelacyjnej, krwawej sieczki. Jakby tego było mało, całość została osnuta szeroko rozwiniętą narracją, która dostarcza dodatkowego dreszczyku emocji.

StarLeg

Star Legends – Gwiezdne Legendy

Na zakończenie prezentujemy kolejną gierkę od Spacetime Studios. Tym razem w wydaniu science-fiction. Gierka może nie odbiega znacznie od wypróbowanych i sprawdzonych rozwiązań, jednakże, wielu użytkowników chwali jej system zarządzania przyjaciółmi, który zapewni Wam stałe wsparcie Waszych pleców przez innego użytkownika, podczas, gdy Wy będziecie zajęci frontem.

1 komentarz do “Najlepsze Gry MMORPG – Top 5 gier na Androida”

Dodaj komentarz