Najlepsze Gry Narciarskie – Top 5 gier na Androida

Większa część Północnej Europy zaczyna się przygotowywać do zimy, wiele osób postanawia także odświeżyć swój osprzęt narciarski, bo wkrótce będzie można ruszyć na narciarskie stoki.

Na szczęście, dla osób, które nie mają ani funduszy, ani ochoty, aby podjąć takową podróż; istnieje mnóstwo narciarskich aplikacji dostępnych na dzisiejsze smartfony.

Jeżeli potrzebujecie dowodu i chcecie się o tym przekonać na własne oczy; to zapraszamy Was do sprawdzenia naszej listy 5 Najlepszych Gier Narciarskich na Androida.

Ski Safari

Ski Safari – Narciarskie Safari

Gra przedstawia nam przygody nieustraszonego narciarza, który mknąc po stoku, sunie w dół stromej góry, próbując ponad wszystko wyprzedzić ścigającą go lawinę. Ponadto, cała rozgrywka została oprószona zimowym, mroźnym klimatem. Jeśli całość nadal nie brzmi zbyt zachęcająco, to mamy dla Was jeszcze dodatkowe bonusiki. Ski Safari oferuje też możliwość dosiadania pingwinów i Yeti, co jeszcze bardziej zwiększy prędkość naszego bohatera.

Solipskier

Solipskier – Tworzenie Narciarskiej Trasy

Twórca gry Solipskier, otrzymuje tutaj najwyższe noty w kwestii oryginalności owej aplikacji. Tak naprawdę, gierka ta sprowadza się głównie do rysowania linii, która będzie wyznaczać narciarską trasę. Wszystko opiera się na nieprzerwanym tworzeniu szlaku, po którym będzie poruszać się nasz zwinny narciarz. Dorzućmy do tego wyrazistą oprawę graficzną oraz hardrockową ścieżkę dźwiękową, a uzyskamy grę, która stanowi kwintesencję alpejskich konkurencji.

Sochi 2014: Ski Slopestyle

Sochi 2014: Ski Slopestyle – Olimpijskie Akrobacje

Ta oficjalna gra na urządzenia mobilne, nawiązuje do ostatnich Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Rozgrywka jest ściśle związana z kreatywnymi wyczynami na śnieżnobiałym stoku. Oznacza to, że jest napakowana narciarskimi skokami, trikami, ślizgami i szusami. W rzeczywistości, owa konkurencja i tak wyglądała już jak gra wideo. Wychodzi więc na to, że historia zatoczyła tutaj pełne koło.

FRS Ski Cross

FRS Ski Cross – Alpejski Wyścig

Już najwyższy czas, aby odłożyć na bok te szalone, śniegowe wyczyny, i przygotować się na coś bardziej realnego. Na coś naprawdę realnego! FRS Ski Cross jest grą zjazdowo-wyścigową; a do tego ze wspaniałą grafiką 3D. Nie ma tutaj żadnej niespodzianki, ponieważ gra jest dokładnie tym, czego można oczekiwać od producenta takich mistrzowskich aplikacji, jak SSX Tricky i Skate, a także wydawcy wszechobecnego silnika Unity.

Ski Champion

Ski Champion – Narciarski Mistrz

W przeciwieństwie do innych gier na tej liście, Narciarski Mistrz opiera się na widoku z góry. Mknąc slalomem pomiędzy bramkami, unikamy drzew i zdobywamy możliwie najlepsze czasy.

1 komentarz do “Najlepsze Gry Narciarskie – Top 5 gier na Androida”

Dodaj komentarz