Najlepsze gry o footballu

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej pojawiło się kilka nowych aplikacji, dzięki którym możesz pograć w piłkę nożną na ekranie smartfona. Serią gier, która nieodłącznie kojarzy się z tym wydarzeniem jest Fifa, wydawana przez Elektronic Arts. Można w niej wybrać jedną z trzydziestu trzech lig, sześciuset drużyn oraz ponad 16 000 zawodników. Firma Electronic Arts zdobyła niedawno tytuł najgorszej firmy w USA, co nie zmienia faktu, że Fifa 14 na Androida zdobędzie miliony wielbicieli. Jeśli masz wystarczająco mocny smartfon, ściągaj ją za darmo ze strony EA.
Znacznie mniej miejsca na dysku od Fify potrzebuje aplikacja Flick Shot. Rozgrywka jest bardzo prosta – należy odpowiednio przesunąć palcem po ekranie urządzenia, by trafić do bramki. Do wyboru mamy kilka typów gry.
Gameloft pokazało grę podobna do Fifa 14, mianowicie Real Football 2013. Większy nacisk jest postawiony w niej na zarządzanie drużyną, trening i transfery. Gra jest darmowa, jednak potrzebuje mocnego urządzenia mobilnego.

Dodaj komentarz