Najlepsze Gry o Zwierzętach – Top 5 gier na Androida

Pomimo tego, iż udało nam się zaprojektować naszą drogę na szczyt łańcucha pokarmowego, to zwierzęta i tak mają nadal wpływ na nasze codzienne życie.

Niezależnie od tego, czy wypełniają nasze domy miłością i pełnią życia, czy też wypełniają nasze kanapki przepyszną wędlinką; nie jesteśmy w stanie uciec przed wpływem tych zamieszkałych na naszej planecie futrzastych obywateli.

Dlatego też, oczywistym jest to, że zwierzęca obsesja zapukała również do świata cyfrowego, skutkując nieskończonym łańcuchem gier z udziałem tych uroczych zwierzaków. Nasuwa się więc pytanie: Jak prezentuje się ranking 5 najlepszych gier zwierzęcych na Androida?

Upewnijcie się, że Wasz Burek otrzymał porządną kość, ponieważ zaczynamy długą podróż po niesamowitym świecie sympatycznych zwierzaków.

Abdustion

Abduction! World Attack – Krowa Pędzi na Ratunek

Ta nieco zwariowana platformówka zaprasza Was do wykonywania niespotykanych jak dotąd heroicznych wyczynów sprowadzających się do kierowania dzielną krową, której zadaniem jest uratowanie swojego stada z rąk kosmicznych porywaczy. Będziecie musieli stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć upragniony cel. Przeniknijcie więc przez atmosferę i ocalcie Waszą drogocenną wołowinkę.

FarmFrenzy2

Farm Frenzy 2 – Szalona Farma 2

Pomimo tego, iż kolejne gierki bazujące na zarządzaniu farmą, mogą odbić się czkawką, to rozgrywka serwowana przez Farm Frenzy 2, raczej się do nich nie zalicza. Dziwaczne zadania w połączeniu z szybkim tempem skutecznie wprowadzą Was w wir futrzastej i pierzastej zabawy. Ani się obejrzycie, jak usłyszycie poranne pianie koguta Waszego sąsiada.

TapFish

Tap Fish – Moje Akwarium

Jeżeli macie słabość do wodnych stworzonek, jednakże, nie macie czasu na opiekowanie się akwarium, albo nie macie miejsca na oczko wodne, to ten akwariowy symulator od Gawview stanowi świetny wybór bezstresowej i niedrogiej alternatywy dla hodowli ryb. Waszym zadaniem jest rozwinięcie wodnego ekosystemu, poprzez rozmnażanie nowych gatunków, które zostało zawarte w 80 poziomach tropikalnej, podwodnej przygody.

Yumsters

Yumsters! – Szamacze!

Drążąc sobie drogę poprzez nasz ranking, doszliście właśnie do kolorowej, zjadającej-owoce błazenady, usadowionej wewnątrz mobilnej układanki od HeroCraft. I chociaż tempo rozgrywki jest nieco słabe, to prowadzenie robaczka do odpowiedniego owocu w celu wyczyszczenia całego ekranu, stanowi nie lada wyzwanie. Warto wypróbować tą pozycję, jeśli oczywiście nie przeszkadza Wam jej żółwie tempo.

CowsAliens

Cows Vs Aliens – Krowy Kontra Obcy

W tej pozaziemskiej przygodzie, złośliwi obcy postanowili przenieść swoje wojenne działania na jedną z ziemskich farm. Wcielamy się tutaj w sprytnego złodzieja bydła, którego zadaniem jest zaprowadzenie wszystkich krów do stodoły, trzymając je jak najdalej od złowrogich urządzeń sterowanych przez pozaziemskich porywaczy. A więc, rozwińcie swoje niezastąpione lasso i wyślijcie kosmitów tam, gdzie ich miejsce.

Dodaj komentarz