Najlepsze Gry Obrona Wieży – Top 5 gier na Androida

Istnieje kilka gatunków gier, które zwyczajnie nie nadają się na urządzenia z ekranem dotykowym. Niejeden z nas narzekał nie raz na pływający krzyżak (tzw. D-pad), czyli system kontroli, który nieustannie dręczy użytkowników mobilnych platform i fanów strzelanek third-person.

Aczkolwiek, jest pewien rodzaj gry, który idealnie pasuje na nasze wierne smartfonki. Mowa tutaj, oczywiście, o obronie wieży. Korzystanie z ekranu dotykowego, aby rozmieścić obronne wieżyczki jest jeszcze bardziej intuicyjne, niż przy użyciu standardowego kontrolera lub myszy. Z kolei, oparta na falach rozgrywka świetnie nadaje się do błyskawicznych wybuchów strategicznej przemocy.

Dlatego też, aby pomóc Wam w przemierzaniu silnie ufortyfikowanej części strategii oferowanej przez Google Play, sporządziliśmy dla Was listę 5 najlepszych gier z serii obrony wieży na urządzenia z systemem Androida.

W związku z tym, już najwyższy czas na to, aby unieść gardę i przygotować się na bezwzględną defensywę serwowaną przez wysokiej jakości giery.

LivingDead

Night of the Living Dead – Noc Żywych Trupów

Ta grobowa defensywa otagowana licencją filmową, to makabryczna rozgrywka, która łączy ze sobą upiorne dźwięki i budzące grozę obrazy. Cała gra oparta jest na horrorze sprowadzającym się do rozstawienia obronnych wieżyczek przeciwko nieumarłej rasie wygłodniałych mózgożerców. Ponadto, może też stanowić niezłą formę treningu, aby nabyć odpowiedniego doświadczenia w celu przetrwania rzeczywistej zombie-apokalipsy:) Nigdy nie wiadomo, co przyniesie jutro.

Robo

Robo Defense – Robo-obrona

Jeżeli walka z zombiakami, potworami, demonami, czy grzybkami, nie należy do Waszych ulubionych rozrywek, to może wciągnie Was chromowana alternatywna prosto od Lupis Labs Software. Przygotujcie się na potężne i niszczycielskie czołgi, bezlitosne działa i eksplozje, których nie powstydziłby się sam Michael Bay. Czas naoliwić zardzewiałą altyrelię i wysłać wroga do innego wymiaru.

Slime

Slime Vs. Mashroom 2 – Flegma kontra Grzybek 2

Tym razem mamy do czynienia z prawdziwie unikalną batalią dostarczoną nam przez WestRiver. Pomimo swojego gatunku, gierka jest bardzo czarująca i urokliwa, a jej bohaterowie zostali bardzo skrzętnie wykreowani. Gra może i nie zasługuje na pierwsze miejsce w rankingu, aczkolwiek, jest naprawdę warta wypróbowania.

Empire

Empire Defense 2 – Obrona Imperium 2

Empire Defense 2 to nieco inna interpretacja gry bazującej na obronie wieży. Wcielamy się tutaj w wojownika, którego sytuacja zmusiła do wzięcia nóg za pas. Rozwijamy naszą postać uciekając przed goniącymi nas siłami wroga, które nie spoczną póki nas nie dopadną i przerobią na kotlety. Jak już wspomniałem, gierka nieco różni się od reszty pozycji w swojej kategorii, jednakże, nie przeszkadza jej to w zdobywaniu ogromnej popularności na całym świecie.

Defender

Defender – Obrońca

Defender nie sprowadza się do tradycyjnego odpierania ataków wroga, czy odpowiedniego rozstawiania wartowników bądź obronnych wieżyczek. Zamiast tego, DroidHen prezentuje nam rozgrywkę, w której wykorzystujemy ogromną, automatyczną kuszę, będącą naszą jedyną linią obrony. Co więcej, jeżeli znudzi Wam się nieustanne wystrzeliwanie strzał, to zawsze możecie wykorzystać dodatkową opcję, która sprowadzi na wrogie jednostki śmiercionośny deszcz magicznego ognia. Przednia zabawa.

Dodaj komentarz