Najlepsze Gry Odbijanie Piłki – Top 5 gier na Androida

Niezależnie od tego, który sport nas kręci i sprawia, że nie możemy usiedzieć spokojnie w jednym miejscu – to chyba każdy z nas potrafi docenić dobrą zabawę fundowaną przez odbijanie piłki za pomocą jakiegoś drewnianego sprzętu.

Nieważne, czy uderzamy kijem bejsbolowym w pędzącą w naszym kierunku piłkę, czy precyzyjnie machamy w nią młotkiem do krykieta, czy też wykonujemy piruety niczym balerina zmagając się ze stołowym tenisem; połączenie kija z piłką stanowi w dzisiejszych czasach klasyczną kombinację.

Zdecydowaliśmy się wyciągnąć na powierzchnię wszystkie znaczące tytuły na Androida, aby zaserwować Wam jak najlepszą rozrywkę, trzymając piłeczkę w jednej ręce, a patyczek w drugiej.

Już najwyższa pora, aby naprężyć muły i przygotować się na armatni wystrzał.

homerun

Homerun Battle 3D – Walka na Bazach 3D

W przeciwieństwie do pozostałych gier w tym rankingu, Homerun Battle od Com2uS nie dba o statystyki, o przyjmowanie odpowiedniej strategii, czy też o zasady machania kijem. Wszystko, czego oczekuje od nas ta zwariowana aplikacja, to porządny wymach kijem na tle przepięknej szaty graficznej 3D. Uczyńcie z Waszego smartfona kij bejsbolowy i machajcie nim jak prawdziwi profesjonaliści. Tylko nie dajcie się ponieść zbyt mocno.

bassup

Baseball Superstars II – Gwiazdy Bejsbolu 2

Seria Baseball Superstars od Gamevil okazała się ogromnym sukcesem na całym świecie. Łączy w sobie elementy RPG wraz ze znakomitym podejściem w kwestii rzucania i odbijania. Biorąc pod uwagę fakt, że gra należy do programistów z Gamevil, cała rozgrywka odbywa się w bardzo osobliwych i dziwacznych miejscach, w których każdy tylko czeka, aby uwolnić swoje magiczne, bejsbolowe moce.

vten

Virtual Table Tennis 3D – Wirtualny Tenis 3D

Piękno tenisa stołowego polega na tym, że nawet najgorszy sportowiec może w tej dyscyplinie odnieść sukces. Virtual Table Tennis 3D jest tego idealnym przykładem. Należy zwyczajnie machnąć kijem, aby odbić nadlatującą piłkę. Ot i cała filozofia. Owszem, zasady są proste. Jednakże, aby w pełni opanować tą gierkę będziemy musieli wykonać sporo obrotów i wymachów, aby dojść do pożądanej wprawy. Ale… dla chcącego, nic trudnego.

9inn

9 Innings: 2013 Pro Baseball – Profesjonalny Bejsbol 2013

9 Innings: 2013 Pro Baseball jest definitywnie najbardziej ogólnikową grą o tematyce kija i piłki w tym rankingu. Aplikacja łączy w sobie emocje uzyskiwane przez zręcznościową rozgrywkę bejsbolową razem z niewielkim elementem zarządzania. Ponadto, gierka posiada oryginalną licencję MBL, co pozwala na zagranie naszymi ulubionymi gwiazdami bejsbolu.

cricket

Cricket T20 Fever 3D – Gorączka Krykieta 3D

Nie każdy z nas jest zapalonym fanem krykieta i nie bez powodu. Gra czasami potrafi wynudzić nas bardziej niż medytacja w tybetańskim klasztorze. Aczkolwiek, powyższa aplikacja od Indiagames jest w stanie rzucić całkiem inne światło na rozgrywki w krykieta. A w związku z tym, że jest to sport dżentelmeński, gierka została oprawiona w bardzo elegancką i przyjemną dla oka szatę graficzną.

Dodaj komentarz