Najlepsze Gry Platformowe Strzelanki – Top 5 gier na Androida

Zwinne skoki i nieprzerwana siła ognia, to dwa główne filary wszystkich nowoczesnych gier akcji. Gry z rodzaju platformowych strzelanek od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Co więcej, udało im się odnieść też zdumiewający sukces w świecie aplikacji na urządzenia z Androidem, przezwyciężając nawet ograniczoną obsługę ekranu dotykowego.

W celu naświetlenia Wam pięciu najlepszych platformówek, w których strzelanina jest powszechna jak oddychanie, przesłuchaliśmy wirtualnych świadków w Google Play store i udało nam się ujawnić tych, którzy mają najwięcej do zaoferowania.

Przedstawiamy pięć najlepszych strzelanek platformowych na Androida. Lepiej wskoczcie w kamizelki kuloodporne, ponieważ za chwilę zasypie Was grad kul.

mfk

Muffin Knight – Babeczkowy Rycerzyk

W przeciwieństwie do pozostałych tytułów na tej liście, Muffin Knight od Angry Mob Games ogranicza swoją rozgrywkę do bezlitosnej areny. Gra została zaprojektowana w taki sposób, abyśmy musieli odpierać ataki wroga, które nadchodzą w postaci systematycznych fal. Do wykorzystania mamy tutaj nieprzewidywalny i rozległy arsenał, który nie mamy pojęcia, jak się zachowa. Dlatego też, ostrożność podczas rozgrywki byłaby najrozsądniejszym rozwiązaniem.

clive

Gunman Clive – Wystrzałowy Clive

Czerpiąc rozwiązania z tak popularnych strzelanek platformowych, jak Mega Man, a także wizualizacje oparte na monochromatycznych gierkach od Game & Watch i Game Boy, będących hitem lat 80-tych i 90-tych; Gunman Clive jest jak skoncentrowana dawka wartkiej akcji. Przy pomocy skoków i naszych wiernych samopałów, będziemy wysyłać jednostki wroga na tamten świat.

inc

INC: The Beginning – INC: Początek

OrangePixel posiada bardzo osobliwy styl w swoich kreacjach, który bardzo często bazuje na staroświeckich platformówkach. Z kolei, INC The Beginning jest jak na razie ich najwspanialszym tworem. Przeprowadźmy naszego mężnego rycerzyka przez równie przepiękną jak i złowieszczą krainę, jednocześnie ciesząc oko z niesamowitej szaty graficznej. Dodatkowo, przez całą rozgrywkę towarzyszyć nam będą treściwe bańki.

darkinc

Dark Incursion – Mroczna Inwazja

Dark Incrusion jest najmroczniejszą pozycją w tym rankingu. Gra oferuje wysoki poziom dostosowywania rozmaitych elementów, podczas, gdy my będziemy przygotowywać arsenał broni biologicznej dla naszej dzielnej bohaterki, Anji. Ponadto, Dark Incrusion wyposażono w bardzo atrakcyjny tryb stereoskopowy 3D, który zafunduje nam dodatkową frajdę, jeśli oczywiście mamy pod ręką czerwono/niebieskie okulary.

metalslug3

Metal Slug 3 – Metalowa Masakra 3

Seria gier Metal Slug od SNK Playmore, miała ogromny wpływ na wiele należących do tej kategorii aplikacji. Tak więc, nie ma tutaj innego rozwiązania, jak tylko umieścić jedną z tych wersji w naszym wystrzałowym rankingu. Metal Slug 3, tak jak jego poprzednicy, kontynuuje zaciętą strzelankę w pogrążonej w wojennym chaosie krainie, oprawioną szczegółową grafiką i hardkorowym strumieniem niekończącego się ognia.

Dodaj komentarz