Najlepsze Gry Pościgi Policyjne – Top 5 gier na Androida

Policyjne pościgi od lat cieszą niezliczonych maniaków gier. Niezależnie od tego, czy wcielamy się w postać nieustraszonego stróża prawa, czy w sprytnego i bezwzględnego rzezimieszka; dreszczyk emocji fundowany przez dobry gliniarski pościg jest po prostu zbyt wciągający, aby móc mu się oprzeć.

Po kontrowersyjnej premierze wydanej w 1994 roku, jednej z najbrutalniejszych i najpopularniejszych gier policyjnych – Grand Theft Auto; coraz więcej developerów próbowało swoich sił w odtworzeniu tej opartej na policyjnym pościgu (lub ucieczce przed stróżami prawa), niezwykłej ekscytacji.

Specjalnie dla Was, postanowiliśmy wskoczyć w niebieskie wdzianko i przesłuchać paru świadków w celu rozwikłania sprawy związanej z namierzeniem pięciu najlepszych gier, w których dobro i zło toczą ze sobą bezustanną walkę.

Rozstawcie nogi w rozkroku i załóżcie ręce za głowę, albo do końca życia będziecie oglądać się a siebie. Osobiście, preferuję tą drugą opcję:)

Reckless

Reckless Getaway – Brawurowa Ucieczka

Zastanawialiście się kiedyś, jak zachowalibyście się w sytuacji, w której jadąc spokojnie swoim samochodem, napotykacie radiowozy pełne niezłomnych stróżów prawa, próbujących Was zepchnąć z drogi, myśląc, że obrabowaliście pobliski bank? Jeżeli chcecie poznać odpowiedź, to proponowałbym Wam odpalić tą świetną, utrzymaną w szybkim tempie gierkę, zanim wyślą za Wami list gończy.

9mm

9mm – Prawo Dziewiątki

Nie ma nic lepszego, niż ucieczka przed ścigającą nas chmarą radiowozów. Jednakże, czasami warto jest też stanąć po stronie prawa i sprawiedliwości. Ten podobny do „Max Payne’a” shooter daje Wam szansę do ścigania niebezpiecznych przestępców oraz członków narkotykowego kartelu po tonących w bezprawiu miejskich ulicach. Udowodnijcie przestępcom, kto jest górą, korzystając z Waszych policyjnych przywilejów.

GTA

Grand Theft Auto III – Złodziejska Profeska

A oto pozycja, której nawet nie trzeba opisywać. Gierka, która pomogła rozsławić frajdę wirtualnej kradzieży samochodów, i która przerażała oraz ekscytowała miliony ludzi na całym świecie (i wciąż to robi). Jest teraz dostępna na urządzenia mobilne w swojej pełnej, trójwymiarowej chwale. Nostalgia i katharsis zostały tutaj wrzucone do jednego, przesiąkniętego krwią worka.

Busted

Busted! – Mamy Cię!

Jeżeli myśleliście, że nabycie futurystycznego, anty-grawitacyjnego poduszkowca położy kres Waszym  problemom z ręką prawa, to niestety czeka Was brutalne przebudzenie. Busted! Jest gierką opartą na ucieczce przed bezwzględnymi funkcjonariuszami policji. Należy uciekać tak długo, jak jesteście w stanie, ponieważ w przeciwnym wypadku czeka na Was miły pokoik o powierzchni 3m2. W krytycznych sytuacjach pomoże Wam dopalacz.

NFS

Need for SpeedTM Hot Pursuit – Gorący Pościg

W tej bezkompromisowej pozycji opartej na policyjnych pościgach, Electronic Arts funduje nam nie lada wyzwanie, w którym policjanci i przestępcy grają pierwsze skrzypce. Całość została udoskonalona potężnymi maszynami, które wchodzą w zakręty, niczym nóż w ciepłe masło, utrzymując przy tym zawrotną prędkość. Gierka wprost idealna dla każdego, kto odczuwa need for speed.

Dodaj komentarz