Najlepsze Gry Puzzle – Top 5 gier na Androida

Będąc rasą ludzką, jeśli napotykamy na drodze pewien problem, nasze własne ‘Ja’ intensywnie zmusza nas do tego, abyśmy wzięli się za jego rozwiązywanie. Dzięki temu, mamy szansę na lepsze poznanie nas samych, jak również otaczającego nas świata.

Doprowadziło to do sytuacji, w której zarówno dorośli mężczyźni, jak i kobiety, zacięcie naparzają w swoje wyposażone w systemy Androida smartfony, aby trafić słodyczami prosto do paszczy wygłodniałego, zielonego stwora.

Jednakże, zagadka, którą spróbujemy rozwikłać w tym artykule jest nieco bardziej zakorzeniona w rzeczywistości. Mowa tutaj, oczywiście, o rankingu 5 najlepszych gier na Androida, które sprawią, że nasz umysł sięgnie wgłąb swoich intelektualnych rezerw.

Nadszedł najwyższy czas, aby zmarszczyć brwi i wysilić szare komórki, ponieważ za moment wejdziecie w krainę, która ugniecie Wasz umysł, niczym babcia ciasto.

MyWater

Where’s My Water? – Gdzie Moja Woda?

Kontynuując tradycję Disney’a związaną z milusimi zwierzątkami, które utknęły w zagmatwanych sytuacjach; wesoły aligatorek potrzebuje naszej pomocy w doprowadzeniu wody do swojego prysznica. Naszym zadaniem jest zaopatrzenie jaszczura w zapasy czystej wody, poprzez naprawę uszkodzonej kanalizacji. Dzięki temu, będzie miał możliwość spryskiwania swoich wysuszonych, gadzich łusek. Dobra i czysta zabawa.

TripleTown

Triple Town – Potrójne Miasto

Na rynku istnieje wystarczająca liczba gier bazujących na dopasowaniu do siebie trzech odpowiednich elementów, których rozwiązanie zajęłoby nam cały rok czasu. Jednakże, bardzo pomysłowe projekty od Spry Fox, mają nam do zaprezentowania klasyczne gatunki tychże gier, wzbogaconych w elementy mechaniki budowy miasta, które okazały się być wspaniałą atrakcją dla niejednego użytkownika. Zalecamy, abyście przełożyli wszystkie spotkania na inny dzień, jeżeli planujecie zasiąść do tej wciągającej rozgrywki.

Rope

Cut the Rope – Przetnij Linę

Mając już na koncie wiele godzin spędzonych na rozrywce fundowanej przez Androida, Om-Nom – znany bardziej jako zielony pożeracz słodyczy, wgryza się teraz w urządzenia mobilne skuteczniej, niż pirania. Gierka jest niezywkle kolorowa, sprytna i czarująco-uzależniająca – idealna na zabicie nudy w jesienne, ponure popołudnie.

Apparatus

Apparatus – Kulkowy Zawrót Głowy

Apparatus to mechaniczna układanka, która daje nam możliwość obsługiwania skrzynki z narzędziami. Gra stanowi ucieleśnienie talentów programistów z wydawnictwa Bithack. Ponadto, jej wymogi w kierunku rozwiązywania problemów okazały się hitem wśród sfrustrowanych stolarzy na całym świecie. Uczyńcie z gierki swojego chłopca do bicia i twórzcie szalone kreacje, aby móc manewrować kulką prosto do czerwonego pudełka. Isaac Newton byłby z Was bardzo dumny.

Lost City

The Lost City – Zaginione Miasto

Jest to kolejny dowód na to, że gierki z rodzaju point-and-click wciąż cieszą się wielką popularnością w modernistycznym świecie gier wideo. Tajemnicza opowieść o zaginionej cywilizacji i potężnej magii od Fire Maple Games, wywarła na nas bardzo duże wrażenie. Gra stanowi świetne przypomnienie tego, jak ekscytujące może być dokonywanie tego typu odkryć.

Dodaj komentarz