Najlepsze Gry w Rockowej Oprawie – Top 5 gier na Androida

Wiele osób twierdzi, że dzisiejsze gry wideo to substytut starego dobrego rock’n’rolla. Nie jesteśmy pewni co do tego stwierdzenia, ale jedno wiemy na pewno – można uzyskać iście wybuchowe mieszanki poprzez łączenie tych dwóch powyższych kwestii.

Nawet najbardziej typowe gierki mogą zostać sprawnie ulepszone za pomocą wprowadzenia ostrych riffów i wszechmocnego beatu perkusji. Gierka z miejsca zyskuje na wartości, gdy cała jej rozgrywka zostaje zanurzona w rytmach żywiołowego rock’n’rolla.

Czas wyciągnąć z szafy stare skórzane spodnie i natapirować porządnie włosy, ponieważ zaraz doświadczycie pięciu najlepszych gierek w rock’n’rollowej oprawie.

aband

A Story of A Band – Historia Zespołu

Podczas kreowania A Story of A Band, Hot Byte Games wykorzystało zarządzanie przedsiębiorstwem od Kairosoftu, jako idealne rozwiązanie umieszczone w świecie rock’n’rolla. Widać, że studio opracowało gierkę z zamiarem zafundowania nam nieco bardziej wymagającej rozgrywki. Co więcej, gierka z pewnością znajdzie uznanie niejednego fana ostrej nuty.

rhythrac2

Rhythm Racer 2 – Napędzacz Rytmu 2

Jeżeli zastanawiacie się nad gierką, która spełni również Wasze muzyczne gusta rockowe, to Rhythm Racer 2 jest tutaj jak najbardziej dobrym wyborem. Przypomina poniekąd bardzo popularną grę o nazwie Guitar Hero. Trzeba będzie się nieźle namęczyć, ponieważ gierka jest całkiem wymagająca i potrafi narzucić iście mordercze tempo.

pinrock

Pinball Rocks HD – Rockowy Fliper HD

Żadna gierka, w której należy wrzucać monety, nie jest tak rock’n’rollowa, jak pinball. Dlatego też, połączenie hiper-kinetycznego flipera i szalejących metalowych kulek wraz z kawałkami AC/DC, Slayera, czy Alice in Chains, sprawia, że żaden fan ciężkiej muzy i intensywnej rozgrywki z pewnością nie ominie tej pozycji podczas poszukiwania najlepszych gier rockowych.

santrock

Santa Rockstar – Rock’N’Rollowy Mikołaj

Wykorzystując schemat lidera wśród gier rockowych (Guitar Hero), Yuisy wprowadza Santa Rockstar w świat obfitujący w imponujące dawki świątecznej atmosfery, którą generują przede wszystkim świąteczne utwory przerobione na łatwo wpadające w ucho wersje rock’n’rollowe. Mikołaj i jego mali pomocnicy z pewnością zaakceptują taką formę gwiazdkowego prezentu.

tptp4

Tap Tap Revenge 4 – Zemsta Rocka 4

Tap Tap Revenge 4 to gierka oparta na akcji rytmicznej, która również pozwala na pobranie oryginalnych, licencjonowanych utworów dostępnych w zestawach do nabycia. Oczywiście, owe zestawy zawierają także okrutne dla ucha dźwięki muzyki pop. Na szczęście, dzięki takim pozycjom jak Metallica, nie warto sobie nimi zawracać głowy.

Dodaj komentarz