Najlepsze Gry od Rockstar – Top 5 gier na Androida

Wytwórnia gier – Rockstar – opracowała i opublikowała jedne z największych gigantów na konsole w ciągu ostatniej dekady. Co więcej, dzisiaj mamy okazję do tego, aby doświadczyć tej wyszukanej formy rozrywki również na naszych urządzeniach mobilnych z Androidem. A niektóre z nich potrafią wywrzeć naprawdę wielkie wrażenie.

Oczywiście, powszechnie wiadomo, że wytwórnia została już całkowicie zdominowana przez serię GTA. Niemniej jednak, Rockstar wypuściła na urządzenia z Androidem kilka innych pozycji, które błyszczą prawie tak jasno, jak nieśmiertelne Grand Theft Auto.

Przygotujcie się na wirtualną masakrę, przeglądając pięć najlepszych gier od Rockstar, na urządzenia z systemem Androida.

ggtta3

Grand Theft Auto III – Złodziejska Profeska 3

Trzecia odsłona serii jest bardzo szczególna w historii całej sagi GTA. Głównie dlatego, ponieważ to właśnie trzecia część dokonała kultowej przemiany tego giganta; z gierki docenianej przez określone grono użytkowników na globalne szleństwo wirtualnej kradzieży samochodów. Możemy tutaj eksplorować ogromny świat, poruszając się nie tylko pieszo, ale także za pomocą pojazdów zarówno lądowych, jak i powietrznych.

gtavvc

Grand Theft Auto: Vice City – GTA: Miasto Prawa

Pomimo, że to właśnie GTA III wyniosło serię na całkiem nowy poziom, to jednak odsłona Vice City stała się tą najbardziej uwielbianą przez użytkowników. Gierka stanowi wielki hołd (albo parodię) w kierunku Stanów Zjednoczonych z lat 80-tych. A wszyscy wiemy, do czego to się sprowadza: miałkie utwory nadawane w radio, cała paleta pastelowych odcieni i trwała ondulacja.

mpmb

Max Payne Mobile – Mobilny Max Payne

Jedyna gierka w tym rankingu nie powiązana z serią Grand Theft Auto, jest gierką akcji, która kieruje się własnymi prawami. Pewnie dobrze znacie szalone gry akcji, gdzie czas zwalnia, a Wy macie okazję do tego, aby przy pomocy bliźniaczych pistoletów, skasować tylu wrogów, ilu tylko zdążycie? To właśnie zasługa Maxa Payne’a, którego można traktować jako wynalazcę tego rozwiązania. Gierka nie tylko świetnie sprawdza się na konsolach i PC, ale jest także rewelacyjnym lekiem na nudę wśród użytkowników smartfonów i tabletów.

gtaman

Grand Theft Auto V: The Manual – GTA V: Przewodnik

Oto kolejna aplikacja, która nawiązuje do nieśmiertelnej franczyzy. Grand Theft Auto V: The Manual jest tak naprawdę instrukcją (lub przewodnikiem) po świecie piątej odsłony bezczelnej kradzieży samochodów. Najlepszym elementem aplikacji jest interaktywna mapa świata GTA V, która ukazuje imponującą rozległość wirtualnego terenu. Z pewnością przyda się w rozgrywce niejednemu maniakowi czterech kółek.

gtafruit

Grand Theft Auto: iFruit – GTA Na Wesoło

Jest to jedna z dwóch aplikacji przygotowanych przez Rockstar Games, które mają nawiązywać do ostatniej odsłony konsolowej, czyli do spektakularnego GTA V. Grand Theft Auto: iFruit pozwala na dostosowywanie pojazdów, opiekę nad wirtualnym zwierzakiem, a także umożliwia nam bycie na bieżąco w kwestii wiadomości i nowinek dostarczanych przez społeczność GTA.

Dodaj komentarz