Najlepsze gry sportowe – Top 5 gier na Androida

Już od dnia, w którym człowiek po raz pierwszy uderzył kijkiem w kamyk, wprowadzając go do małej dziury w ziemi, mamy okazję do czerpania ogromnej rozkoszy, jakiej dostarcza wyzwanie rzucone nam przez różnorodne dyscypliny sportu wyczynowego.

Będąc jedną z najbardziej popularnych rozrywek na świecie, sport wymaga sprawności fizycznej, wiedzy technicznej i niezachwianej woli oraz solidnej motywacji, aby przedrzeć się przez linię obrony rywala i zdobyć upragnione punkty.

Jednakże, jeśli preferujecie aktywność sportową, ale brakuje Wam kondycji i pary świetnych butów, to mamy dla Was wspaniałą alternatywę. Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy zestawienie gier sportowych, które pomogą Wam na rywalizację, siedząc w przytulnym zaciszu własnego fotela.

Tak więc, zrelaksujcie się i pozwólcie Waszemu urządzeniu (zaopatrzonemu w system Androida) zająć się resztą.

Super Stickman Golf

Super Stickman Golf – Golfowe Szaleństwo

Ta minimalistyczna, ale wymagająca aplikacja wykorzystuje uspokajającą naturę gry w golfa jedynie jako punkt startowy. Aczkolwiek, im dalej w las, tym ciemniej. I dlatego też, kolejne postępy w grze przenoszą naszą rozgrywkę w jak dotąd niezbadane krainy szaleństwa. Można tutaj wystrzelić nitro-piłeczkę tak energicznie, że zagubi się w atmosferze. Albo możemy też uderzyć w lodową piłkę, która będzie ślizgać się w kierunku dołka. Super Stickman Golf jest gierką, która w pełni zasługuje na swoją zwariowaną nazwę.

NBA Jam

NBA Jam – Gwiazdy NBA

Tytuł NBA Jam nawiązuje po części do dni koszykarskiej chwały z lat 90-tych ubiegłego stulecia. Dysponuje trzema trybami rozgrywki, opcję multiplayer, a także całą masę zakręconych wsadów, który skutecznie rozgrzewają parkiet pod naszymi Jordanami. NBA Jam zaczaruje Was szybciej niż Chris Angel, umilając Wam chwile spędzane przed ekranem monitora.

GrandPrixStory

Grand Prix Story – Świat Biznesu Formuły 1

Zanim naciągniecie kaski na głowy i przygotujecie butelkę na swoje siuśki, zwróćcie uwagę, że jest to tylko gierka oparta na zarządzaniu stajnią F1, a nie na szaleńczym wyścigu. W Grand Prix Story liczy się bardziej spryt aniżeli dobre wejście w zakręt. W tej grze sportowego biznesu od Kairosoft, będziecie mieli okazję do mamienia sponsorów sukcesami Waszej stajni, a także do zapewnienia swoim kierowcom wszystkich niezbędników, które przeprowadzą ich zwycięsko przez linię mety.

PoolBreak

Pool Break Pro – Profesjonalne Gry Stołowe

Pool Break Pro to złożony zestaw, który posiada w sobie kilka sportowych konkurencji opartych na grach stołowych. Macie tutaj możliwość zagrania w snookera lub w bilard, a nawet skorzystania z opcji multiplayer, która pozwoli Wam na rozgrywkę sieciową. Ponadto, gra posiada też wsparcie pass-and-play. Poza tym, jeżeli znudzicie się rywalizacją z żywymi osobami, to zawsze możecie zdecydować się na rozgrywkę z wymagającym komputerem.

PES

PES 2012 Pro Evolution Soccer – Piłka Nożna 2012

Jest to kolejna odsłona rewelacyjnej piłki nożnej, znanej i uwielbianej przez wielu użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android. Gra prezentuje naprawdę imponujący poziom. Pojawia się tutaj zupełnie nowy Challenge Mode, ulepszona AI, a także tryb szybkiej rozgrywki, idealny dla graczy, którzy dysponują ograniczoną ilością wolnego czasu.

Dodaj komentarz