Najlepsze Gry Stealth – Top 5 gier na Androida

Większość graczy lubuje się w wartkiej akcji, gdzie bije grad śmiercionośnych kul, a trup ściele się gęsto. Niemniej jednak, istnieje również pewien podgatunek tychże właśnie gier, który jest utrzymany w subtelniejszej i przyczajonej tonacji.

Mówimy tutaj o pod-gatunku gier bazujących na skradaniu się i ukrywaniu, tak zwane gry stealth. Te przyczajone tygrysy trzymają użytkownika w ogromnym napięciu, podsuwając często wyzywające i bardzo przyjemne w rozgrywce, zadania.

Rzućcie okiem na poniższą listę pięciu najlepszych gier stealth na urządzenia mobilne z Androidem, które skradną Wasz wolny czas tak skutecznie, że nawet nie zauważycie, że upłynął.

Rozwińcie swoją umiejętność sprawnego kamuflażu i zaczajcie się na poniższe pięć pozycji.

evacc

EVAC HD – Ewakuacja HD

Na pierwszy rzut oka, EVAC HD od Hexage może przypominać klon nieśmiertelnego Pac-Mana. Jednakże, po bliższym zapoznaniu się z rozgrywką, szybko zmienimy zdanie. Kluczem w tej grze jest ciągłe unikanie i zwodzenie naszych wrogów, znajdując się cały czas o jeden krok przed nimi. Cała gra sprowadza się do biegania po bardzo przyjemnym, a jednocześnie śmiercionośnym labiryncie.

tthiee

Tiny Thief – Tyci Rabuś

Tiny Thief to jedna z najbardziej uroczych gier w jaką przyjdzie lub przyszło Wam zagrać. Aczkolwiek, sama istota gry opiera się na skradaniu i tkwieniu w ukryciu. Będziemy mogli podwędzać bogactwa pilnowane przez niezwykle czujnych strażników i wrednych, nadętych kupców. Krótko mówiąc; wcielimy się w kogoś na wzór Robin Hooda. Z tym wyjątkiem, że zdobyte łupy tym razem pozostaną w naszej kieszeni.

deuss

Deus Ex: The Fall – Deus Ex: Upadek

Bycie niedostrzegalnym nie jest jedyną opcją oferowaną przez Deus Ex: The Fall. Niemniej jednak, z pewnością jest najlepszą. Podczas, gdy ta rewelacyjna przygodówka akcji first-person udostępnia nam możliwość rozmaitych szaleństw z bronią, to takie czynności jak przeciskanie się przez wąskie szyby wentylacyjne i kasowanie jednostek wroga z ukrycia – zapewniają o wiele większą frajdę.

bckst

BackStab – Nóż w Plecy

Opracowując grę BackStab, Gameloft z pewnością zaczerpnęło inspirację ze słynnej serii Assassin’s Creed. A to oznacza, że otrzymaliśmy na Androida wspaniałą, pierwszorzędną grę akcji 3D opartą na atakach z ukrycia. Możemy się tutaj zaczaić na wroga i zabić go w kreatywny sposób. Gra definitywnie warta polecenia każdemu maniakowi subtelnej i stonowanej rozgrywki opiewającej w elementy cudownej przemocy.

robbb

Robbery Bob Free – Rabujący Bobby

Robbery Bob funduje nam rozgrywkę, w której śmigamy nieszczęsnym włamywaczem, przemierzając obszary bardzo kolorowego świata. Skradając się na paluszkach wokół różnych domostw, będziemy mieć okazję do gwizdnięcia cennych łupów włamując się do rozmaitych pomieszczeń. Jedna uwaga – należy mieć się na baczności, ponieważ czujni strażnicy i wściekłe buldogi tylko czekają, aby złapać nas za nasze lepkie rączki.

Dodaj komentarz