Najlepsze Gry w stylu Call of Duty – Top 5 gier na Androida

Seria Call of Duty rozrosła się do takiego stopnia, że stała się jedną z największych franczyz konsolowej rozgrywki – łącząc ze sobą niesamowite kampanie wojenne na jednego gracza z intensywnie absorbującą opcją online-multiplayer.

Wiele fanów zawsze z niecierpliwością wyczekuje następnej odsłony swojej ulubionej strzelanki FPS. Na szczęście, istnieje sposób, który pomoże załagodzić oczekiwanie na kolejną część serii. Tym sposobem są gierki przeznaczone na urządzenia z Androidem, które zapożyczyły wiele rozwiązań z wojskowego dziennika Call of Duty.

Oto pięć najlepszych gier nawiązujących do rozgrywki Call of Duty, dostępnych na smartfony i tablety.

Ładuj!… Cel!… Pal!

modcombblck

Modern Combat 5: Blackout – Nowy Wymiar Walki 5: Zaćmienie

Już po raz piąty doświadczamy odsłony niewiarygodnie dobrej strzelanki FPS, której wartka akcja jest teraz bardziej imponująca niż kiedykolwiek wcześniej. W grze będziemy mieć do czynienia z konkretnym rodzajem akcji, gdzie będziemy biegać po wspaniałych terenach, kasując przy tym wrogie jednostki za pomocą śmiercionośnych broni balistycznych. Co więcej, zawartość gry została też wepchnięta w sprawny tryb multiplayer.

frntlncomm

Frontline Commando 2 – Pierwsza Linia Wroga 2

Studio Glu zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że Call of Duty jest w zasadzie dobrze opracowaną strzelnicą, w której uzyskujemy iluzję wolności tylko dzięki opcji poruszania się naszym bohaterem. Frontline Commando 2 zapożycza od Call of Duty militarną estetykę i kształtuje ją na satysfakcjonującą i emocjonującą rozgrywkę.

codzmb

Call of Duty Black Ops Zombies – Zombie-Masakra

Kolejna gra, która pojawia się otagowana tytułem Call of Duty, proponuje nam rozgrywkę w bardziej nieumarłych klimatach. Będziemy musieli stawić czoła chmarom krwiożerczych mózgożerców, których ataki będą napływać do nas bardzo silnymi falami. Zadaniem naszych dzielnych mundurowych będzie odpieranie tych ataków tak długo, jak to możliwe. Jest to rozgrywka, która idealnie pasuje na urządzenia mobilne.

strktm

Call of Duty: Strike Team – Brygada Szturmowa

Pozycja Call of Duty: Strike Team to bardzo intrygująca bestyjka, która połączyła w sobie tradycyjne działania natury FPS z zaskakującą strategią taktyczną opartą na elementach grupowych. Faktem jest, że z pewnością nie wszyscy fani serii CoD docenią tą pozycję. Jednakże, osoby optujące w bardziej przemyślany rodzaj rozgrywki definitywnie nie będą się nudzić.

grgs

Respawnables – Odradzacze

Jak wiadomo, większość z nas grywa w Call of Duty głównie ze względu na świetny tryb multiplayer. Gierka Respawnables oferuje nam dokładnie to samo. Ogólnie rzecz biorąc, Respawnables jest strzelanką third-person, aczkolwiek, zwarte tempo i styl opracowania poszczególnych poziomów nawiązuje do kwintesencji konsolowej wojenki CoD. Jako miły szlif końcowy, gierkę wyposażono też w całkiem imponujące poczucie humoru.

Dodaj komentarz