Najlepsze gry tego tygodnia

Każdego tygodnia pojawia się dużo ciekawych gier na Androida. Jedna z pozycji, która przypomina nieco Legend of Zelda z konsoli NES jeset Mage Gauntlet. Zdobyła ona kilka nagród. W grze przemieszczasz się między kolejnymi światami rodem z fantasy i eksplorujesz lochy pełne skarbów. Nie brakuje humoru, a grafika jest co prawda mocno kanciasta, ale miła dla oka.

Ciekawie prezentuje się też gra The Nightmare Cooperative, którą można zakupić w cenie około 4 euro. Gra jest zabawna i przypomina nieco Bombermana, znanego fanom konsoli Pegasus. Określa się ją jako świetną pozycję, przystosowaną do potrzeb urządzeń mobilnych z ciekawym gameplayem.

Każdy może mieć kiedyś dość układanek. Jeśli wolisz bardziej dynamiczną rozrywkę, warto zapoznać się z grą Beach Buggy Blitz, w której bierzesz udział w wielu wyzwaniach. Gra jest darmowa, a ogromną zaletą jest brak irytujących powiadomień o konieczności dokonania wpłaty. Gra przypomina znakomitą serię Nintendo Mario Kart i ma świetną grafikę i dopracowane sterowanie.

Dodaj komentarz