Najlepsze gry tego tygodnia

W Google Play store pojawiło się w tym miesiącu kilka ciekawych gier. Jeśli lubisz gry w starym stylu arcade z wyraźną grafiką i ekspresywną muzyką, powinieneś zapoznać się z Hyper Trip. Łaczy ona zalety takich pozycji jak Super Hexago i Pac Man. Musisz w niej niszczyć inne bloki i utrzymywać się przy życiu tak długo, jak to tylko możliwe.

Kolejną ciekawą pozycją jest Dragon Quest, gra przekonwertowana z konsoli NES, czyli popularnego pegazusa. Gra cechuje się tym, że walka jest przeprowadzana w sposób turowy. Jeśli lubisz gry w stylu starego RPG i masz na zbyciu 9 złotych, warto zapoznać się z możliwościami Dragon Quest i dać jej szansę.

Spider Man Unlimited to kolejna ciekawa gra z tego tygodnia. Wydało ją studio Gameloft. Wcielamy się w niej w człowieka pająka, który biega po ulicach Nowego Jorku i pokonuje kolejnych wrogów. Na szczęście nie musimy przejmować się wciskaniem przycisku do przodu, gdyż bohater sam cały czas biega. Grafika jest w mocno rysunkowym stylu, ale pozycja wypada pozytywnie.

Dodaj komentarz