Najlepsze Gry Tegra – Top 5 gier na Androida

Jeżeli zakupiliście swój przyzwoity smartfon jakiś rok lub dwa lata temu, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że funkcjonuje on korzystając z chipu Tegra. Mobilne procesory Nvidia drugiej i trzeciej generacji są definitywnie najbardziej popularnymi procesorami.

Nie należy się więc dziwić, że garstka bogatych graficznie gier na systemy Androida, postanowiła skorzystać ze podzespołu Tegra, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoją wizualną atrakcyjność. Gierki tego typu są często wyposażone w zmyślne efekty świetlne, ostre i szczegółowe tekstury oraz inne wizualne sztuczki, które cieszą nasze oko.

Jednakże, czy są one satysfakcjonujące podczas prowadzenia rozgrywki? Kilka z nich owszem. Dlatego też, wydawało się dla nas oczywiste, aby stworzyć kolejny ranking Top 5. Tym razem będą to gierki Tegra przeznaczone na systemy Androida.

Większość z tych gier będzie również funkcjonować na telefonach, które nie zostały wyposażone w Tegra. Aczkolwiek, efekt wizualny nie będzie już tak zachwycający.

RipGp

Riptide GP – Wyścigi Skuterów Wodnych

Riptide GP jest własnością Vector Unit, czyli tego samego developera, który stworzył znakomitą aplikację zatytułowaną Shine Runner. Jest to kolejna gra z tego studia, która została opatrzona niesamowitym silnikiem 3D i ulepszonymi efektami wody. Riptide GP należy do gier wyścigowych. Kierujemy tutaj szybkim skuterem wodnym, śmigającym po wodnej tafli, próbując ujarzmić zawiły tor. Co więcej, na całej długości trasy rozmieszczono rampy, które wybiją naszą maszynkę w przestworza.

Sprink

Sprinkle – Prysk

Zanim Medicore rozsławiło swoją wspaniałą pozycję pod tytułem „Granny Smith”, zdążyło już wywołać imponujące wrażenie swoją wcześniejszą gierką, którą jest Sprinkle. Gra oferuje nam zabawę ogromnym działem wodnym, przy pomocy którego możemy manipulować dostępnymi obiektami. Wprawiająca w zachwyt oprawa graficzna oraz znakomita fizyka wody, zostały wyraźnie ulepszone na układzie Tegra.

Babcia

Granny Smith – Babcia Smith

W tej dziwacznej i strasznie zakręconej platformówce akcji kierujemy odważną babunią, której złodziejaszek zawinął pyszne jabłuszka. Babcia postanawia wskoczyć w rolki i puścić się za rabusiem w zaciętą pogoń. Podczas pościgu będziecie mogli wykonywać salta, skoki i wślizgi, aby móc bezpiecznie dogonić owocowego bandziora. Jak zwykle, szata graficzna jest bardzo wyrazista, a rozgrywka wciągająca. Warto pamiętać, że tylko użytkownicy posiadający Tegra 3 będą w stanie uzyskać bardziej interaktywne otoczenie, piękniejszy wygląd flory i tumanów kurzu.

Shine

Shine Runner – Bimbrownicy

Shine Runner od Vector Unit to kwintesencja bagiennych wyścigów, w których wcielamy się w bezwzględnego i nieustraszonego przemytnika bimbru. Ten oszałamiający tytuł pozwala nam na odważne wyczyny podczas mknięcia w dół rzeki lub zdradzieckich moczarów. Dynamiczne tempo i destrukcyjne otoczenie sprawiają, że można się poczuć jakby się grało na konsoli. Shine Runner i tak już jest wspaniale oprawionym graficznie wyścigiem. Aczkolwiek, dzięki urządzeniu zaopatrzonemu w Tegra 3, otrzymacie też zapierające dech w piersiach, wodne efekty.

max

Max Payne Mobile – Mobilny Max Payne

Tym razem przedstawiamy przekonwertowany z konsoli klasyk, który wszyscy bardzo dobrze znacie. Ta zachwycająca third-person strzelanka wykorzystuje spowolnienie lotu pocisku, dzięki czemu uzyskujemy nieprawdopodobne efekty, które w szczegółach ukazują nam przebieg naszych działań. Wszyscy, którzy posiadają procesor Tegra 3, będą mogli cieszyć się również z dodatkowych efektów świetlnych i ulepszeń tekstur, które dają maksymalne korzyści z tej rewelacyjnej rozgrywki.

Dodaj komentarz