Najlepsze Gry Tenisowe – Top 5 gier na Androida

Wszyscy fani wirtualnego świata gier na Androida oraz najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego na świecie – Wimbledonu – z pewnością docenią fakt, że przygotowaliśmy dla nich pięć najlepszych gier tenisowych na urządzenia mobilne.

Zdarza się, że niektóre partie tenisa bywają bardzo nudne i monotonne, dlatego też istnieje wiele alternatywnych rozrywek, z których możemy skorzystać. A nic nie poprawia humoru w taki sposób, w jaki robią to wirtualne meczyki tenisa. Kolejnym ich plusem jest to, że nie musimy nawet wychodzić z naszego domowego zacisza.

Przyjrzyjcie się bliżej pięciu najlepszym grom tenisowym na Androida, które umieściliśmy na poniższym wykazie.

Czas na serw!

virtenn

Virtua TennisTM Challenge – Wirtualny Tenis Ziemny

Seria gier Virtua Tennis przez lata dominowała na konsolach stacjonarnych. W przypadku urządzeń z Androidem, niewiele się zmieniło. Świetnie zobrazowana i opracowana rozgrywka tenisowa od Sega, łączy w sobie znakomite elementy zręcznościowe z bardzo wiernym odwzorowaniem tenisowego szaleństwa, oferując niemalże perfekcyjną grę sportową.

flcten

Flick Tennis – Pstryk… i Tenis!

W grze Flick Tenis wszystko skoncentrowano wokół systemu kontroli opartego na machaniu palcem po ekranie. Mamy tutaj okazję do wykonywania lobów i ostrych ścinek, które zostały idealnie wmontowane w płynną, tenisową rozgrywkę. Wystarczy rozgrzać nasz palec i przygotować się na profesjonalną rywalizację.

stckten

Stickman Tennis –Stickman i Tenis

Stickman Tennis może i odznacza się podstawową i ograniczoną oprawą graficzną. Jednak, niech Was nie zwiodą te wizualne niedociągnięcia, bowiem gierka oferuje pełną wyzwań, a zarazem całkiem subtelną grę w tenisa. Wszystko składa się tutaj na odpowiednie obieranie pozycji, aby nasz Stickman mógł zdeklasować swoich konkurentów.

teninfce

Tennis in the Face – Szalony Świat Tenisa

Tennis in the Face jest bardziej alternatywnym podejściem do rozgrywki tenisowej. Sprawia to, że nadaje się idealnie dla wszystkich, którzy mają ochotę na nieco więcej agresji w świecie zwariowanego tenisa. Tennis in the Face funduje nam opcję do naparzania piłeczkami w grupkę klaunów, będąc jednocześnie bardzo umiejętnie opracowaną łamigłówką.

stcten

Stick Tennis – Tenis Tenis

A oto kolejna gierka tenisowa oparta na systemie kontroli, w którym machamy naszym paluchem. Stick Tennis doczekał się niesamowitej liczby pobrań, głównie dzięki swojej oprawie graficznej opartej na kreskówkowym stylu pixel-art. Sterowanie jest proste do zrozumienia, ale również dość wymagające, tym samym kierując tenisową rozgrywkę na bardziej profesjonalne obszary.

Dodaj komentarz