Najlepsze Gry Third-Person Shooter – Top 5 gier na Androida

Gry z kategorii third-person shooter są jednym z podstawowych gatunków gier nowoczesnej ery konsolowej. Nic nie krzyczy tak głośno – wielki budżet, wysoka rozdzielczość i niezastąpiona, kanapowa rozrywka – jak oszałamiająca i dynamiczna strzelanka.

Co więcej, te rewelacyjne aplikacje pojawiły się też na urządzenia z Androidem. A niektóre z nich są prawdziwie wirtualnym dziełem sztuki. Dowodzi to niezwykłej kreatywności programistów, którzy wykonali znakomitą pracę pod względem rozwoju i estetyki gier akcji.

Wskoczcie do okopu i weźcie głęboki wdech, ponieważ czeka na Was wartka akcja, która nie da Wam ani jednej sekundy na odpoczynek. Oto 5 najlepszych gier third-person shooter na Androida.

ds

Dead SpaceTM – Martwa Przestrzeń

Niewielu z nas myślało, że Electronic Arts będzie w stanie przenieść grobową atmosferę i niepowtarzalne uczucie, jakie towarzyszą nam podczas zagłębiania się w fabułę konsolowego horroru akcji o nazwie Dead Space. Na szczęście, EA poradziło sobie z tym znakomicie. Gra jest klaustrofobiczna, generuje niecodzienny klimat, a do tego funduje kawał solidnej rozgrywki.

sgdz

ShadowGun: DeadZone – Broń Cienia: Martwa Strefa

Shadowgun: DeadZone powstał w oparciu o swojego oryginalnego prekursora – Shadowgun, który również znalazł się na tej liście. Jednakże, różni się on w stosunku do poprzednika, skupiając się na opcji multiplayer. Zachowuje też pierwotny wygląd możliwy dzięki świetnemu Unreal Engine, jednocześnie zapewniając szybką akcję oraz udział w rozgrywce aż 10 graczom naraz.

sgun

ShadowGun – Broń Cienia

Intencjami studia Madfinger podczas projektowania gry ShadowGun było stworzenie gry z kategorii third-person shooter, która mogłaby zostać też omylnie sklasyfikowana jako gra na konsolę. Razem ze swoim wspaniałym Unreal Engine napędzającym urokliwą szatę graficzną, a także z błyskawiczną i zróżnicowaną akcją; ShadowGun z pewnością jest w stanie sprostać temu zadaniu.

me

Mass EffectTM Infiltrator – Infitracja

Każdy z nas doskonale zna serię Mass Effect, która od lat cieszy się niezwykłą popularnością, między innymi wśród użytkowników PC. Electronic Arts, z kolei, serwuje nam szybką strzelankę osadzoną w centrum zdradliwego wszechświata. Całość została wykonana z polotem i precyzją, aby gracz mógł cieszyć się maksymalnymi korzyściami, które może zapewnić Mas Effect Infiltrator.

fc

Frontline Commando – Pierwsza Linia Wroga

Frontline Commando wywiódł nas nieco na manowce podczas tworzenia tej wystrzałowej listy. Wygląda jak pełnokrwisty third-person shooter, aczkolwiek, tak w rzeczywistości jest po prostu atrakcyjną i zaawansowaną strzelnicą. Ale za to, jaką strzelnicą. Dajcie wciągnąć się w wir niesamowitej walki pełnej wybuchów i nieustannego krycia się za pobliskimi obiektami. Chwyćcie w dłoń smartfony i utorujcie sobie drogę, pozostawiając na niej jedynie ciała swoich wrogów.

Dodaj komentarz