Najlepsze Gry Walki Samochodowe – Top 5 gier na Androida

Czy istnieje na świecie jakakolwiek gra, która nie miałaby w sobie chociażby ziarenka przemocy? Może i tak… ale z pewnością nie znajdziecie jej na poniższej liście. Umieściliśmy tutaj jedynie gry, których gloryfikacja przemocy stanowi główny urok.

Oczywiście, dobra rozwałka samochodowa może zostać zaprezentowana na wiele różnych sposobów – od lekkiego wgięcia zderzaka, aż do totalnej apokalipsy rodem z filmowej serii ‘Mad Max’.

Postanowiliśmy zatem udostępnić dla Was nasz pokaźny garaż wypełniony mega-furami, których opony aż palą się do nieodpowiedzialnej i jak najbardziej wypadkowej jazdy. Macie chęć na mały przypływ adrenalinki? Spójrzcie na poniższy ranking 5 najbardziej katastrofalnych gier samochodowych na Androida.

RG

Reckless Getaway – Brawurowa Ucieczka

Już sam tytuł sprawia, że gra zasługuje na miejsce w naszym rankingu. Polarbit zafundował nam tutaj niesamowitą rozgrywkę, która bazuje na ucieczce przed stadem rozwścieczonych gliniarzy. Przemierzając miejskie ulice, torujemy sobie drogę do wolności, pokazując przy tym iście niebezpieczną jazdę. Nie zawsze będziemy w stanie czmychnąć panom policjantom, dlatego spychanie z jezdni radiowozów jest tutaj świetnym rozwiązaniem.

GTAIII

Grand Theft Auto III – Złodziejska Profeska

Niewiele gier jest w stanie tak wspaniale połączyć samochody i elementy walki, jak nieśmiertelna GTA. A teraz mamy możliwość kradzieży i rozbijania samochodów również w wersji mobilnej. Czy może być coś lepszego? Nie ma co zwlekąć. Czas podwędzić furę, powozić się po mieście i spowodować prawdziwą demolkę. Gierka jest idealnym wyborem dla każdego fana ostrej jazdy.

GG

Gears & Guts – Uliczna Masakra

W Gears & Guts połączono kilka kluczowych elementów, opierając ich rozwiązania na jednych z najpopularniejszych pozycji wśród wirtualnego świata samochodowej masakry. Zastosowano tutaj – styl jazdy prosto z Reckless Driving, wolne przemieszczanie się po mieście jak w GTA, a także walkę ogniową zaczerpniętą z Death Rally. Jako bonusik, dorzucono wygłodniałych zombiaków, których możemy kosić aż miło.

DR

Death Rally – Wyścig Śmierci

Death Rally zaprojektowany przez Remedy Entertainment, stanowi chyba najczystszą formę samochodowej walki, którą prezentujemy w tym rankingu. W grze wykorzystano widok top-down, a także dano graczowi możliwość przymocowania olbrzymich dział do maski samochodu. Należy tutaj połączyć precyzyjną i brawurową jazdę z bezlitosnymi dawkami przemocy, których nie doświadczycie w żadnej innej grze.

NFSS

Need for SpeedTM Hot Pursuit – Gorący Pościg

Jak w każdej grze, w której policja ma chrapkę na lekkomyślnego kierowcę, w Need for Speed Hot Pursuit również uciekami przed ręką prawa. Jednakże, pomimo zawrotnej prędkości, wcale nie musimy ograniczać się do bezkolizyjnej jazdy… wręcz przeciwnie. Powinniśmy skasować tyle radiowozów, ile tylko damy radę. Co więcej, gierka posiada też pewną alternatywę, szczególnie dla tych, którzy nie czują się dobrze, łamiąc prawo. Możecie się też wcielić w policjantów; a tym samym rozmieszczać kolczatki i pakować maniaków prędkości do pokoju z oknem w kratkę.

Dodaj komentarz