Najlepsze Gry Wariacje Piłki Nożnej – Top 5 gier na Androida

Piłka nożna jest prawdopodobnie najpopularniejszą dyscypliną sportową na całym świecie. Niemniej jednak, nie każdy z nas pała miłością w stronę tej drużynowej rywalizacji. Co więcej, wiele osób szczerze nienawidzi piłki nożnej, podchodząc do tego sportu z wyjątkowym obrzydzeniem.

Każdy ma prawo do własnego zdania, aczkolwiek, nie zmienia to faktu, że miliony osób zagłębiają się w drużynową rozgrywkę oferowaną przez starą dobrą nogę, czując niesamowitego ducha sportowej rywalizacji.

W Google Play Store istnieje totalne zatrzęsienie gier bazujących na tematyce piłki nożnej, które mogą zadowolić nawet tych, którzy nie mogą nawet strawić myśli dotyczącej oglądania zmagań na zielonej murawie. Jeśli trudno Wam w to uwierzyć, wystarczy spojrzeć na poniższy ranking.

Oto pięć najlepszych wariacji piłki nożnej na urządzenia mobilne z systemem Androida.

Piłka w grze!

zmbscc

Pro Zombie Soccer – Profesjonalny Zombie-Futbol

Pro Zombie Soccer jest gierką, w której tematyka piłki nożnej została zepchnięta na drugi plan. Rozgrywka bardziej przypomina lekką strzelnicę, w której wszystko kręci się wokół wrednych mózgojadów. Doświadczymy tutaj rywalizacji rośliny-kontra-zombie, odpierając zombie-apokalipsę za pomocą naszych profesjonalnych umiejętności futbolowych. Gierka jest bardziej intrygująca niż sam finał Pucharu Mistrzostw Świata.

sccars

Soccer Rally 2 – Piłka na Kółkach

Jeżeli nie przepadacie za tradycyjną piłką nożną, to być może spodoba Wam się meczyk rozgrywany przy użyciu… samochodów? Zgadza się – brzmi to o wiele ciekawiej. Wystarczy zasiąść za kółkiem Waszych czterokołowych zawodników i utorować sobie drogę w stronę bramki, wykorzystując wślizgi, piski i oranie murawy, kierując piłkę prosto w same okienko.

flkickfoobl

Flick Kick Football – Czas na Wykop!

Jedna z pierwszych odsłon odbiegających od konwencjonalnej rozgrywki futbolowej, Flick Kick Football wciąż ma się świetnie, nadal oferując kawał niecodziennej wariacji piłki nożnej. Celem rozgrywki jest przesunięcie piłki w stronę bramki, dokonując strzałów z rozmaitych pozycji. Pamiętajcie, że piłeczkę należy podkręcać w taki sposób, aby omijała obrońców i bramkarza.

tingoll

Tiny Goalie – Tyci Bramkarz

W tej grze będziemy wykonywać uniki lewo-prawo, aby odeprzeć nadlatującą w naszą stronę piłkę. I ot cała filozofia. Gierka może nie jest zbyt zróżnicowana, ale za to bardzo wciągająca. Co więcej, Tiny Goalie została wyposażona w zjawiskowo piękną oprawę graficzną bazującą na stylu piksel-art. Pozycja bardzo przyjemna zarówno dla naszego oka, jak i dla naszych zręcznych paluszków.

uppfoot

Uppercup Football (soccer) – Bombowa Noga

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Uppercup Football jest dosyć wiernym, a nawet nieco kreskówkowym podejściem do sportu, jakim jest piłka nożna. Doświadczymy tutaj wspaniałego tempa rozgrywki połączonego z jedno-przyciskowym sterowaniem. Ale to tylko czubek góry lodowej, bowiem szybko się przekonacie, że Wasi zawodnicy to nie są zwykli gracze. Każdy z nich biega w stroju Batmana, a sama piłka to bomba z opóźnionym zapłonem. Czyste szaleństwo!

Dodaj komentarz