Najlepsze Gry Wyścigi Gokartów – Top 5 gier na Androida

Istnieje pewien szczególny pod-gatunek gier wyścigowych, który wyraźnie odstaje od całej reszty. I nawet pomimo tego, że owe gierki często korzystają z tradycyjnych symulatorów i oferują agresywne wyścigi (jak tradycyjne gry wyścigowe), to jednak przyciągają całkiem inne grono graczy.

Mowa tutaj oczywiście o wyścigach gokartów. Od momentu kiedy Mario postanowił wskoczyć za kółko swojego mini-pojazdu, gracze czerpią ogromną satysfakcję z kontrolowania bajkowymi i często rozpoznawalnymi postaciami. Szalone wyścigi na zakręconych torach i kasowanie przeciwników za pomocą dziwacznych systemów broni, sprawiają, że ciężko oprzeć się tej miniaturowej przygodzie.

Czas sprawdzić, jak wygląda ranking pięciu najlepszych gier wyścigowych z udziałem gokartów na systemy Androida.

Uwaga na plamy oleju na drodze i na… śliskie skórki po bananach.

sonicrc

Sonic Racing Transformed – Sonic i Szalone Wyścigi

Fani serii Sonic zawsze byli maniakami prędkości. Dlatego też, nie trzeba ich zbytnio namawiać do tego, aby wrzucili swojego niebieskiego zawodnika w sam środek intensywnej rywalizacji. Gierka jest swego rodzaju sequelem pierwowzoru na konsolę. Mamy tutaj możliwość ścigania się nie tylko na lądzie, ale także na wodzie, czy w powietrzu. Poza tym, gierka dysponuje jedną z najlepszych opraw graficznych, dostępnych na Androida.

turbfst

Turbo FAST – Super-Ślimak

Powyższa gierka nawiązuje swoją zawartością do filmowej animacji DreamWorks pod tytułem Turbo. Bohaterem jest tutaj super-szybki ślimak, który wraz z resztą elementów tworzy idealnie dopracowaną całość. Gra posiada bardzo solidny silnik, wiele barwnych torów wyścigowych, a także bardzo łatwy rozwój postaci, który z pewnością usatysfakcjonuje drzemiącego w nas dzieciaka.

bebugg

Beach Buggy Blitz – Plażowe Wyścigi

Rozpoczynając od tematu wspaniałej szaty graficznej, Beach Buggy Blitz stanowi jedną z najlepszych kreacji designerów z Vector Unit. I chociaż gierka wygląda i zachowuje się jak rasowe wyścigi gokartów, to tak naprawdę została stworzona z myślą niekończącego się runnera. A więc, ścigamy się i wlatujemy w wir walki, dopóki nie braknie nam czasu. Świetna przygoda na ponure i deszczowe popołudnie.

angbidgo

Angry Birds Go! – Wściekłe Ptaszki, Do Boju!

Pierwsze wrażenia związane z gierką „Angry Birds Go!” są nieco podzielone. Aczkolwiek, grze nie można zarzucić doskonałej grafiki 3D, barwnego stylu artystycznego, a także bardzo intuicyjnej i przyjemnej rozgrywki. Wybierzcie sobie swojego ulubionego fruwaka i podetnijcie mu skrzydełka, ponieważ tym razem jego przygoda rozegra się na lądzie wypełnionym ostrą rywalizacją.

garrc

Garfield Kart – Garfield i Gokarty

Kto by pomyślał, że tak marudny, leniwy, ospały i tłuściutki kocur może być pierwszorzędnym kierowcą wyścigowym? A jednak. Szalony kocur z kreskówek dla najmłodszych, postanawia spróbować swoich sił w gokartowej konkurencji, gdzie zwycięzca może być tylko jeden. Gierka została osadzona w świecie kolorowych kreskówek, a do tego odznacza się bardzo sprawną rozgrywką. Jeżeli szepniecie mu do ucha, że na mecie czeka na niego puchar wypełniony lasagne, to zwycięstwo macie już w kieszeni.

Dodaj komentarz