Najlepsze Gry Wyścigowe Top-Down – Top 5 gier na Androida

Samochody wyścigowe mają się do gier wideo jak Michael Schumacher do Ferrari. Nic więc dziwnego, że świat gier jest nimi wypełniony aż po same brzegi. Większość dzisiejszych gier wyścigowych na Androida prezentuje rozgrywkę, utrzymując kamerę zaraz za samochodem.

Dlatego my postanowiliśmy sięgnąć do klasyki gier wyścigowych, które obecnie są coraz większą rzadkością. Jest to jedna z najczystszych form wyścigów na Androida, która nie tylko pozwala na lepszą widoczność toru, ale zapewnia też przypływ adrenaliny i nieustanną akcję.

Jak za chwilę się przekonacie, gierki wyścigowe top-down również mogą zaoferować Wam ten sam poziom ekscytacji i szalonej rozgrywki.

Przekręćcie kluczyk i wbijcie w podłogę pedał gazu, ponieważ nadszedł czas na zaciętą rywalizację. Oto 5 najlepszych gierek wyścigowych top-down na urządzenia wyposażone w Androida.

reck

Reckless Racing 2 – Zwariowany Wyścig 2

Reckless Racing 2 to książkowy przykład gry wyścigowej top-down na Androida. Główne aspekty, które są za to odpowiedzialne, to szeroko rozbudowany tryb kariery oraz nieskazitelna oprawa graficzna 3D. Od szerokich torów idealnych na drift, aż do zwartych i zawiłych ulic ogromnego miasta – Reckless Racing 2 skutecznie miksuje dreszczyk emocji z prawdziwymi umiejętnościami profesjonalnego kierowcy.

pocket-racing-2-2

Pocket Racing – Kieszonkowe Wyścigi

Pocket Racing to prawdopodobnie najczystsza forma wyścigów w tym rankingu. Nie ma tutaj żadnych zbędnych rozkojarzeń. Wszystko zostało sprowadzone do surowej jazdy po torze, która wymaga imponującej techniki. Dzięki tak ‘ubogiej’ oprawie graficznej, gierka pozwala nam skupić się wyłącznie na rozgrywce i jak najszybciej pomknąć w stronę mety. Umiejętność prowadzenia samochodu wymaga tutaj nieustannej czujności i kontroli.

fordrv

Forever Drive – Wieczna Jazda

Wprawdzie, Forever Drive nie jest typową grą wyścigową, a raczej niekończącym się runnerem, w którym zastosowano elementy jazdy samochodem; to typowa koncepcja top-down oraz wymagające kierowanie małą wyścigówką, pozwalają nam wcisnąć tą pozycję na jedno z miejsc naszego rankingu. Ponadto, gierka wymaga od nas unikania i omijania obiektów znajdujących się na ruchliwej, miejskiej ulicy.

mini

Mini Motor Racing – Mikro-Wózki

Mini Motor Racing od Binary Mill potrafi urzec swoją niesamowitą precyzją w opracowywaniu pięknych zabaweczek od Fisher Price. Jednak, niech Was nie zmyli atrakcyjny wygląd. Gierka ta jest równie śliczna, co wymagająca. Wystarczy jeden niewielki błąd i z miejsca wylądujemy na ostatniej pozycji, usiłując później nadrobić straty. Co tak nawiasem mówiąc, nie jest wcale takie proste.

deathr

Death Rally FREE – Wyścig Śmierci

A oto kolejna gierka, która odbiega nieco od typowej rozgrywki wyścigowej. Death Rally FREE posiada perspektywę top-down, całą masę zawiłych torów, a także bardzo przyzwoity tryb jazdy, który jest niezbędnym elementem każdego wyścigu. Wszystkie te aspekty kwalifikują Death Race jako grę wyścigową, ale z jednym małym wyjątkiem. Podczas mknięcia po zdradzieckim torze, mamy opcję zepchnięcia przeciwnika z trasy przy pomocy wielkich dział zainstalowanych w naszej furze.

Dodaj komentarz