Najlepsze Gry Złodziejskie – Top 5 gier na Androida

Wszyscy doskonale wiemy, że developerzy gier na systemy Androida ograbiają nas z wolnego czasu szybko i skutecznie. Aczkolwiek, w świecie gier znajdują się również takie pozycje, których rozgrywka bazuje na kradzieży i rabowaniu doczesnych dóbr.

Owe gierki przybierają wiele różnych form, ale wszystkie sprowadzają się do jednego – zwijanie spod nosa właściciela jego cennego dobytku, który od tego momentu staje się naszą ‘własnością’.

Przydadzą się lepkie i długie palce, jeśli macie w planie zwędzić komuś bryczkę w taki sposób, aby ofiara pozostała w błogiej nieświadomości Waszego niecnego występku.

Oto pięć najlepszych gier o kradzieży na urządzenia mobilne.

gt3sa

Grand Theft Auto III – Złodziejska Profeska

GTA III to jeden z największych złodziei samochodów w wirtualnym świecie gier wideo. Poza tym, jest również najbardziej wyróżniającą się pozycją na naszej liście. Grand Theft Auto III stanowi kwintesencję złodziejskiej rozgrywki, w której przemierzamy miejskie ulice, upatrując sobie idealną furę do zwinięcia.

ttf

Tiny Thief – Tyci Rabuś

Tiny Thief od Rovio Stars jest kolejną gierką osadzoną w kreskówkowym świecie złodziejskiego fachu umiesczonego w realiach grafiki 2D. Przypomina nieco przygodę z gatunku point-and-click. Wcielając się w bohatera plebsu (coś na wzór Robin Hooda), eksplorujemy krainę, kradnąc cenne kosztowności należące do bogatej klasy snobów, krocząc szlakiem interaktywnych elementów.

spymos

Spy Mouse – Mysz Szpieg

W tej grze wcielamy się w jednego z najsympatyczniejszych, najzwinniejszych i najmniejszych złodziei, jakich ma nam do zaoferowania świat gier na urządzenia mobilne. Gierka opiera sie na rysowaniu linii, pozostając cały czas w bezpiecznym ukryciu. Musimy sprawnie omijać wredne kocury i podwijać cuchnące kawałki serka prosto spod ich długich wąsów.

tithief

Daddy Was A Thief – Tatuś Był Złodziejem

W grze nie znajdziemy żadnych dobrze dopracowanych skoków i włamań. Daddy Was A Thief to niezwykle szalona, złodziejska rozgrywka, w której musimy uzbierać tak dużo łupu, ile tylko zdołamy unieść. Kolekcjonujemy kosztowności odbijając się naszym grubaskiem po poszczególnych piętrach obskurnego wieżowca. Złodziej może i nie jest zbyt subtelny w swoich poczynaniach, ale za to porusza się z wielką frajdą.

robbob

Robbery Bob Free – Rabujący Bobby

Prawdopodobnie jest to najczystsza forma złodziejskiej rozgrywki, prezentowana w tym rankingu. Nasz złodziej będzie miał tutaj dosyć twardy orzeszek do zgryzienia. Będziemy mogli pomóc mu w jego przestępczych działaniach przez czajenie się w ciemnych kątach, eksplorowanie posiadłości, obchodzenie systemów bezpieczeństwa, i oczywiście, zwijanie tyle łupu ile się tylko da.

Dodaj komentarz