Najlepsze Hybrydy RPG – Top 5 gier na Androida

Gry fabularne, bardziej znane jako RPG, miały i nadal mają olbrzymi wpływ na cały świat projektowania gier. Wliczają się tutaj nawet gierki dostępne na urządzenia wyposażone w system Androida.

Rodzaje gier, takie jak puzzle, strategie, przygodówki, akcje, czy zręcznościówki – wszystkie z tych gier zawierają dzisiaj elementy charakterystyczne dla RPGów. W związku z tym, opcje obejmujące rozwijanie postaci i uzyskiwanie punktów doświadczenia, znajdują tutaj szerokie zastosowanie. Nie wspominając już o tym, że są odłamem klasycznych gier fabularnych.

Biorąc pod uwagę najlepsze gry bazujące na rozwiązaniach RPGów, stworzyliśmy dla Was ranking pięciu najlepszych hybryd na Androida.

dungraid

Dungeon Raid – Zdradzieckie Lochy

Wydawać by się mogło, że Dungeon Raid od Fireflame Games oparł swojego puzzlowego RPGa na rozwiązaniu zastosowanym w Puzzle Quest. Jednakże, Dungeon Raid wykazuje nieco przyjemniejszy typ rozgrywki. Jest to precyzyjnie dopracowana aplikacja, gdzie ostra rozgrywka połączona z fantastycznym dopasowywaniem trzech elementów, stanowi przedni rodzaj zabawy. Zajrzyjcie w zdradzieckie lochy i przekonajcie się sami.

robotek

Robotek – Robociarnia

Hexage jest definitywnie studiem developerskim, które jest mistrzem w łączeniu ze sobą zupełnie odmiennych elementów. A najlepszym tego dowodem jest ich wirtualne arcydzieło o nazwie Robotek. Robotek to gierka po części oparta na strategii i po części na awansowaniu postaci na kolejne poziomy. Wraz ze zmyślną funkcją miksującej owoce maszyny, aplikacja od Hexage jest wspaniałym, białym krukiem.

dungvill

Dungeon Village – Wiejskie Lochy

W wirtualnych inwencjach pochodzących od Kairosoftu zawsze występowały motywy tradycyjne dla gierek RPG, a Dungeon Village zajmuje sam szczyt tych rewelacyjnych hybryd. W grze mamy do dyspozycji wypełnioną archetypami RPG wiejską osadę, którą oczywiście musimy zarządzać jak najlepiej potrafimy. Wiochę rozwijamy przez wyprawianie wojowników na niebezpieczne misje, gdzie krwawa sieczka jest tak powszechna, jak poranna kawa z mlekiem.

basb2013

Baseball Superstars 2013 – Gwiazdy Bejsbolu 2013

Baseball Superstars często pojawia się w rozmaitych rankingach gier sportowych, tym samym udowadniając swój niecodzienny sukces. Jednakże, owa aplikacja reprezentuje poziom bejsbolu, który jest równy ilości zastosowanych w niej elementów RPG. W grze nie tylko mamy okazję do kierowania naszym profesjonalnym bejsbolistą w centrum diamentowego boiska, ale będziemy też rozwijać jego sportowe talenty i umiejętności.

puzzlequest2

Puzzle Quest 2 – Podróże po Puzzlach 2

Puzzle Quest 2 to jedna z najpopularniejszych hybryd dostępnych na dzisiejszym rynku. Aplikacja wykorzystuje tradycyjny wszechświat gier RPG i przekształca toporną walkę turową w silnie uzależniającą mechanikę opartą na dopasowaniu trzech puzzli. Im lepsze będą nasze zdolności w dopasowywaniu, tym będziemy w stanie mocniejszy przeprowadzić atak. Jest to schemat powielany przez wiele gier. Aczkolwiek, śmiało można stwierdzić, że stary, ale jary.

Dodaj komentarz