Najlepsze Konwersje Gier Flash – Top 5 gier na Androida

Wszystkie osoby, które myślą, że Android jest pierwszą platformą z tak ogromną ilością tanich i powszechnie dostępnych gier, to pewnie nigdy nie doświadczył rozgrywki oferowanej przez gry flash.

Te internetowe pożeracze czasu od lat dostarczały rozrywki biurowym pracownikom operującym na komputerch PC. Nic więc w tym dziwnego, że owe pozycje zapewniły potężną dawkę inspiracji wszystkim początkującym developerom gier na urządzenia z Androidem.

Faktem jest to, że wiele z tych tytułów zostało zwyczajnie przeniesionych na platformę Androida, tak jak to za chwilę udowodni Wam lista pięciu najlepszych konwersji gier flash na Wasze smartfony i tablety.

Oddajmy więc hołd wszystkim pionierom wspaniałych mikro-gierek.

canablth

Canabalt HD – Szara Strefa

Canabalt zyskał nie lada popularność wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Jednakże, należy pamiętać, że gierka ta nie została pierwotnie stworzona z myślą o platformie Androida. Zaprojektowano ją w formie rewelacyjnej gry flash. Obecnie, Canabalt HD znajduje się w kategorii niekończących się ucieczek, a ponadto został też przyprawiony elementami parkour, które pozwalają na dość ekstremalną formę zabawy.

atlantis

Call of Atlantis – Zew Atlantydy

W ostatnich latach pojawiło się zatrzęsienie klonów bazujących na grze Bejeweled, aczkolwiek, tylko nieliczne zostały tak dobrze dopracowane jak Call of Atlantis od Playrix Games. Rozpoczynając od znakomicie wplecionej w rozgrywkę fabuły, aż po szczegółową szatę graficzną i zróżnicowanie poszczególnych poziomów – Call of Atlantis stanowi jeden z najlepszych wyborów, jeżeli chodzi o gierki-puzzle. A wszystko zaczęło się od tradycyjnej gierki flash…

frag

Fragger – Maniak Granatów

Miniclip jest definitywnie mistrzem w przenoszeniu gier flash na urządzenia z Androidem. Z kolei, Fragger stanowi jedną z dwóch pozycji na tej liście, które wyszły spod ręki tego genialnego, szwajcarskiego developera. Gierkę można potraktować jako rodzaj zmilitaryzowanych Angry Birds, gdzie ptaszki zostały zamienione na śmiercionośne granaty. Prosta rozgrywka – niesamowicie wciągająca i zabawna.

unic

Robot Unicorn Attack – Jednorożec Atakuje!

I ponownie pojawił się runner na naszej liście. Tym razem, jest on własnością studia Adult Swim, które zaprezentowało nam bardzo galopującą przygodę. Biegniemy tutaj magicznym jednorożcem, które mknie przez tęczową krainę mieniącyh się barw. Całej rozgrywce towarzyszy nieco kiczowata i bardzo prosta melodyjka, która czyni gierkę jeszcze przyjemniejszą. Robot Unicorn Attack to pełnokrwista gra flash.

shiftpuz

Shift Puzzle Game – Przesuwanie Puzzli

Oto kolejna gierka od Miniclip, która wraz ze wsparciem od Handmark, wylądowała na urządzeniach z Androidem, odnosząc przy tym imponujący sukces. Jest to bardzo przebiegła i sprytna łamigłówka, w której wszystko opiera się na wykorzystywaniu perspektywy do manipulowania otaczającym nas światem. Tylko w ten sposób uda nam się przejść na kolejny poziom. W pewnych momentach, gra potrafi przyprawić o ból głowy, jednakże, sukces bez wysiłku nie jest nic wart.

Dodaj komentarz