Najlepsze obudowy do Moto X

Moto X zadomowiła się już na rynku. Na początku jej obecności w ofercie moderatorów, trudno było kupić do niej jakikolwiek pokrowiec, jednak teraz sytuacja się zmieniła. Jeśli jesteś jej szczęśliwym posiadaczem, warto już teraz wybrać dla niej odpowiednią obudowę, która uchroni smartfon przed upadkiem.

Jaki będzie najlepszy pokrowiec na Moto X?
Wybór pokrowca na smartfon zależy od Twojego stylu życia oraz gustu. Niektóre firmy pozwalają na zamówienie pokrowca, który został zaprojektowany przez Ciebie, ale taka opcja jest droższa, niż zwykły zakup w sklepie.
Najprostszym wyborem są miękkie pokrowce z materiału lub sylikonu, które pozwalają na długotrwałe użytkowanie smartfona bez rys. Nie uchronią go przed upadkiem. Wiele osób wybiera Cruzelite Bugdroid Circuit Case, który chroni newralgiczne punkty Twojego sprzętu.
O wiele lepszą ochronę zapewniają pokrowce sztywne. Świetnie sprawdza się Moto X Hard Shell Case, który zapewnia pewne trzymanie smartfona w dłoniach. Jest idealnym wyborem dla każdego, kto używa smartfona poza domem. Przydatnym gadżetem jest także Moto X Spring Clip Holster, który pozwala na ochronę wyświetlacza. Można także kupić pokrowiec wodoszczelny – taki jak OverBoard Waterproof Case.

Dodaj komentarz