Najlepsze Odtwarzacze Multimedialne – Top 5 odtwarzaczy na Androida

Niektórych z Was – młodych czytelników może zaskoczyć to, że w przeszłości, telefony komórkowe służyły wyłącznie do… rozmów telefonicznych. Dość ciężko w to uwierzyć, prawda?

W dzisiejszych czasach, wykonywanie rozmów telefonicznych gra drugie skrzypce w stosunku do reszty funkcji medialnych, oferowanych przez Wasze smartfony. Niezależnie od tego, czy słuchacie muzyki, oglądacie filmy, czy też gracie w gierki; istnieje duża szansa, że komunikacja werbalna jest ostatnią rzeczą, jaka przychodzi do głowy.

Tak więc, jeśli chcecie ustanowić multimedia centrum Waszego nowoczesnego stylu życia, to powinniście się zastanowić, które odtwarzacze multimedialne odznaczają się najlepszą efektywnością.

Dlatego też, z myślą o Was przygotowaliśmy 5 najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na Androida, które skutecznie uprzyjemnią Wam czas spędzany z Waszym wiernym smartfonkiem.

NewAce

NewsAce Video News Reader (RSS)

NewsAce posiada zainstalowanych 60 kanałów, co czyni tą aplikację idealną dla użytkowników Google, którzy jednocześnie są głodni wiedzy. Aczkolwiek, jeśli nie są one w stanie zaspokoić Waszych potrzeb do śledzenia wiadomości i nowinek z kraju i ze świata, to zawsze macie możliwość skorzystania z 400 innych, polecanych kanałów.

Akimbo

Akimbo Audiobook Player

Niektóre odtwarzacze multimedialne mogą stroić fochy podczas obsługiwania audiobooków, często nawet ich nie rozpoznając. Aplikacja od Akimbo nie tylko obsługuje formaty audiobooków (M4A, M4B), ale także potrafi lokalizować rozdziały i okładki, jednocześnie serwując nam opcje pozycjonowania, prędkości i głośności.

RocketM

Rocket Music Player

Aplikacja ta jest zdolna do tworzenia list odtwarzania, organizowania Waszych ulubionych utworów, a także potrafi dostosować Wasze audio za pomocą swojego 5-pasmowego korektora graficznego. A są to jedynie opcje dostępne w darmowej wersji tej aplikacji. Istnieje nawet możliwość odtwarzania Waszej biblioteki iTunes na urządzeniach wyposażonych w Androida. Ażeby tego dokonać, należy połączyć odtwarzacz od JRTStudio z iSyncr.

FLVPLAYER

FLV Video Player

Jeżeli nadal cierpicie z powodu decyzji Adobe dotyczącej porzucenia wsparcia Flash na urządzeniach mobilnych, to ten player sprawi, że ponownie znajdziecie się w kochanych objęciach FLV. Wszystko, co należy zrobić, to pobrać plik wideo na kartę pamięci, uruchomić odtwarzacz i tym samym uprzyjemnić sobie spędzanie wolnego czasu. Jak widać, zawsze istnieje jakiś sposób.

ZiXi

ZiXi Video Player

Każdy, kto ma zamiar przekształcić swoje urządzenie z Androidem w internetowe centrum wideo, powinien wypróbować powyższą aplikację. Wystarczy wprowadzić kanał RSS danej stronki, a wybrany przez Was klip wideo będzie działać, jak ta lala; oczywiście, jeśli nadal jest dostępny na stronce.

Dodaj komentarz