Najlepsze odtwarzacze muzyki Android

Trudno jest jednoznacznie oszacować, która aplikacja do odtwarzania muzyki na system operacyjny Android jest najlepsza, gdyż każdy z nas ma swoją ulubioną. Jedną z najpotężniejszych aplikacji jest Google Play Music. Uwielbiamy aplikacje Google, dlatego często korzystamy też z tej, która pozwala na słuchanie muzyki. Miesięczny serwis do ogromnej bazy piosenek kosztuje 10 dolarów.
Podczas gdy aplikacja Google potrafi niemal wszystko, Poweramp skupia się na szczegółach. Program wygląda znakomicie i pozwala na odtwarzanie muzyki zgromadzonej na fizycznym lub wirtualnym dysku twardym. Dostępne są opcje zarówno zarządzania muzyką, jak i odtwarzania wielu typów piosenek, a to wszystko okraszone jest świetnym interface. To najpotężniejszy odtwarzacz piosenek w Google Play Store.
Spotify to jeden z pierwszych serwisów online, który pozwala na słuchanie muzyki. Co najlepsze, dostęp do największej internetowej bazy piosenek jest darmowy, a 5 dolarów to cena za zaawansowane opcje. Naszym zdaniem, dostęp do tego programu jest jeszcze bardziej opłacalny niż wykupienia konta na portalu Google Music.
Pandora to niezwykle popularny serwis pozwalający na dzielenie się muzyką i wrażeniami o wykonawcach. Można tworzyć spersonalizowane stacje przypominające radio, dzięki czemu ktoś będzie mógł zapoznać się z twoim gustem muzycznym.
Podczas gdy poprzednie aplikacje skupiają się na wygodzie słuchania muzyki i na dużej bazie piosenek, program Double Twist skupia się na świetnym wyglądzie. Pozwala na zarządzenie Twoimi podcastami i synchronizuje się z iTunes, co jest bardzo przydatną opcją dla osób, które korzystają z iTunes. Program wyróżnia się interface, który wygląda znakomicie. Jeśli potrzebujesz więcej opcji, niż te, które są oferowane w podstawowej wersji, możesz je dokupić.
Przedstawiliśmy najlepsze programy, które pozwalają na słuchanie muzyki w smartfonie. Czy zgadzasz się z naszymi opiniami odnośnie wartości poszczególnych aplikacji? Według ankiet, największym powodzeniem cieszy się Google Music.

Dodaj komentarz