Najlepsze pięć programów na Androida

Każdego dnia pojawiają się nowe aplikacje, które warto mieć na swoim smartfonie z systemem operacyjnym Android. Poniżej pokazujemy kilka ciekawych programów, dzięki którym życie staje się łatwiejsze.
UpNext to świetnie wyglądający kalendarz. Instaluje się go jako widget, pozwalający na pobieranie danych z kalendarza, który masz już na smartfonie. Darmowy program pobiera dane ze wszystkich kalendarzy, zaś płatna wersja tylko z tych, które wybierzesz. Możesz wybrać design tego kalendarza oraz zmienić jego przezroczystość.
Jeśli lubisz oglądać telewizję na ekranie smartfona, ciekawym rozwiązaniem jest użycie programu TVCatchup. Dzięki niemu masz dostęp do darmowych stacji telewizyjnych. Z twórcami programu współpracują takie firmy jak BBC, dlatego nie będziemy narzekali na nudę.
Aplikacja PYKL3 Radar jest stworzona z myślą o osobach, które często obawiają się, jaka będzie jutro pogoda. Jej interface jest skomplikowany, ale pokazuje takie informacje jak opady oraz ciśnienie w różnych miejscach na ziemi. Program nie jest tani – kosztuje 40 złotych. Jeśli nie masz doświadczenia w przewidywaniu pogody, powinieneś zdecydować się na coś prostszego. Doświadczone osoby wyciągną z niego dużą ilość informacji.
W dzisiejszym zestawieniu pojawią się także gry. Snailboy to gra z niesamowitą grafiką, w której kierujemy sympatycznym ślimakiem. Jej zasady są bardzo proste – to platformówka wymagająca rozwiązywania zagadek. Kolejną zaletą oprócz świetnej grafiki jest przyjazność dla dzieci.
Impossible Road to gra o niezwykle prostej grafice – pod tym względem różni się diametralnie od poprzedniego programu, który opisaliśmy. Kierujemy w niej białą kulką, a naszym zadaniem jest przejechanie trasy podobnej do rollercoastera. Trasy są generowane losowo, dlatego też nie będziemy narzekali na nudę. Najważniejszą zasadą podczas rozgrywki jest utrzymywanie się na środku toru, dzięki czemu nie będziemy spadali w nicość. Gra jest uzależniająca, a osiąganie dobrych wyników wymaga od nas długiego treningu.

1 komentarz do “Najlepsze pięć programów na Androida”

  1. Niedawno zainstalowałem apkę Kalendarze Toolix- super design i fajne dodawanie kalendarzy z ktalogu tematycznego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz