Najlepsze programy do odtwarzania wideo

Jest niewiele osób, które są zadowolone z działania domyślnie zainstalowanego programu do odtwarzania wideo na tablecie lub smartfonie. Jeśli szukasz czegoś lepszego, warto zapoznać się z programem MX Player. Wyróżnia się on obsługą wielu formatów wideo, obsługą napisów i doskonałą kontrolą za pomocą gestów, której brakuje nam w wielu innych aplikacjach. Można także intuicyjnie przewijać w przód i w tył, a także minimalizować ekran. To wszystko sprawia, że MX Player to jeden z najlepszych odtwarzaczy.

Podobne opcje oferuje nam program VLC for Android Beta – jest przeznaczony przede wszystkim dla optymistów, gdyż czasem zdarza się mu zawiesić. Producent ostrzega, że program nie jest jeszcze stabilny, ale mimo to cieszy się dużą popularnością – to jeden z niewielu odtwarzaczy, który radzi sobie z dosłownie każdym plikiem wideo.

Nieco mniej możliwości ma Real Player Cloud, ale dzięki niemu zgromadzimy wszystkie nasze filmy w chmurze i będziemy mieli do nich dostęp wszędzie tam, gdzie jest internet.

Dodaj komentarz