Najlepsze programy do wysyłania SMS

Każdy smartfon posiada jakąś wbudowaną aplikację do wysyłania SMSów, jednak różnią się one jakością. Wiele osób najbardziej chwali sobie Google Hangouts, jednak jeśli nie jesteś fanem tej firmy, warto zapoznać się z innymi aplikacjami.
Hover Chat to aplikacja przypominająca nieco Facebooka i integrująca się z nimi. Można też połączyć konta z LinkBubble. Nie ma obaw, że zapomnisz o jakimś powiadomieniu, gdyż Hover Chat pokazuje je na pasku powiadomień. Największą zaletą tego programu jest fakt, że na SMSy odpowiadamy widząc cały czas poprzednie wiadomości, podobnie jak w komunikatorach głosowych typu Skype.
Handcent SMS to program o świetnych opcjach ukrytych w niezbyt pięknym interface. To program wymarzony dla osób, które wysyłają wiele wiadomości – możesz w nim zmienić wygląd poszczególnych okienek w taki sposób, jaki chcesz. Możesz też ustawić wysyłanie wiadomości o określonej porze dnia ( w wersji Pro), dzielić się informacjami z kontaktami z Facebooka i nawet oglądać zdjęcia miniaturek z tego portalu. Handcent SMS pobierzesz z portalu Google Play Store całkowicie za darmo, natomiast za wersję Pro należy zapłacić.
Kolejny program, który może tym razem zaoferować znacznie lepszy wygląd, to hello SMS. Wygląda chyba najlepiej, spośród programów, które opisaliśmy w tym artykule. Niestety, ale jest to okupione brakiem zaawansowanych opcji, jeśli chodzi o wysyłanie wiadomości. Możesz w niej zrobić to samo, co w większości aplikacji do wysyłania wiadomości SMS. Wygląd okienka służącego do obierania wiadomości bardzo przypomina aplikacje Google – liczy się prostota i styl.
Jeśli boisz się o bezpieczeństwo swych wiadomości, zainstaluj program TextSecure. Jedną z jego zalet jest to, że nie pozwala on na działanie innych aplikacji wtedy, gdy jest uruchomiony, przez co nie ma ryzyka kradzieży naszych danych. TextSecure używa zaawansowanych opcji, jeśli chodzi o dbanie o bezpieczeństwo użytkownika. Jeśli używasz CyanogenMod, ta aplikacja jest już zainstalowana, dlatego nie musisz się o nią martwić.

 

Dodaj komentarz