Najlepsze programy na lipiec

Co miesiąc pojawia się coraz więcej aplikacji na system operacyjny Android. Okazuje się, że aby wybrać te najlepsze, należy korzystać zarówno z opinii innych użytkowników, jak korzystać z różnego rodzaju rankingów. Oto najlepsze programy na lipiec.
Android L Keyboard to program, który już omawialiśmy. Klawiatura jest bardzo wygodna i pozwala na skuteczne opanowanie szybkiego pisania na smartfonie, posiada też funkcję nauki nowych słów i synchronizowania ich pomiędzy urządzeniami, dzięki czemu pisanie na niej jest bardzo proste.
Społeczność tworząca portal LifeHacker, na którym pojawiają się porady odnośnie polepszania jakości swojego życia dzięki prostym radom stworzyła aplikację o nazwie BrightNest. Dzieki niej uzyskujesz porady na różne tematy, takie jak na przykład zdrowie, utrzymanie czystości w domu, hodowla kwiatów i wiele innych. To znakomita alternatywa dla bezsensownego wędrowania po stronach internetowych.
Przeglądanie internetu na urządzeniach mobilnych jest znacznie wolniejsze, niż na komputerze, z tego powodu warto używać aplikacji o nazwie Nest Bublle. Pozwala ona na wczytywanie nowych podstron w tle, dzięki czemu od razu po kliknięciu uzyskamy dostęp do kolejnej strony. To jeden z lepszych programów na przyśpieszenie internetu na komórce z Androidem.
Program Echo pozwala natomiast na grupowanie powiadomień na zablokowanym ekranie smartfona w grupy. Dzięki niemu można znacznie szybciej zapoznać się z nowymi wiadomościami – możesz grupować je w takie grupy jak ważne, praca, media społecznościowe i inne.
Użytkownicy Nexusa mogą cieszyć się z nowego programu do odbierania poczty, o nazwie Google Mail. Ma on identyczny wygląd co Gmail, jednak można go połączyć z każdym serwisem pocztowym, nie tylko z Google. To znakomite rozwiązanie dla tych osób, które mają kilka kont na różnych portalach i przez to musieli się wcześniej logować osobno na każdy z nich.
Nie wolno zapomnieć też o aplikacji Nike FuelBand, która jest jednym z najlepszych programów wspomagających nasze zdrowie.

 

Dodaj komentarz