Najlepsze programy z newsami

Jeśli używasz smartfona przede wszystkim do czytania krajowych informacji, powinieneś zainstalować sobie kilka programów, które to ułatwiają. Oto najlepsze aplikacje, które służą do przeglądania newsów.

Onet News to program, dzięki któremu będziesz mógł śledzić informacje ze strony jednego z najpopularniejszych portali w Polsce. Aplikacje są pokazywane w formie strumieni, które dobrze dopasowują się do ekranu smartfona. Onet news to także dostęp do pogody i wiadomości z różnych rejonów Polski. Nie zabrakło też allegro.

Info WP Pl to aplikacja dla osób, które wolą konkurencyjny portal. Dzięki niemu możesz sprawdzić także skrzynkę pocztową na WP. Plusem jest to, że aplikacja ma świetny design i menu – nie musisz długo szukać, by znaleźć odpowiednią kategorię. W tym programie producent umożliwia także komentowanie informacji.

Interia Fakty to program pokazujący newsy nie tylko z Polski i ze świata, ale także nowości na temat muzyki, pogody, walut i wyniki lotto. Aplikacja wyróżnia się tym, że możesz w niej dodawać zakładki i niektóre artykuły przeczytać później. Interia Fakty cieszy się ogromną popularnością i pobiera ją na swoje telefony coraz więcej ludzi. Jeśli na świecie zdarzy się coś ważnego, program może Cię o tym powiadomić. Kolejną zaleta jest to, że program pokazuje także wydarzenia na żywo.

Te programy są bardzo przydatne, ale ich wadą jest to, że pobierają informacje jedynie z jednego portalu. Znacznie lepiej sprawdzi się program, który pokazuje newsy z różnych stron. Przykładem takiej aplikacji jest Feedly, który wyświetla przede wszystkim skróty artykułów. Gdy coś nas interesuje, musimy przejść na stronę danego portalu, ale na szczęście możemy to zrobić bez wyłączania aplikacji. Posiada swoją przeglądarkę.

Bardzo dobrze sprawdzają się też aplikacje działające jak czytnik RSS. Dzięki Google Currents możesz stale odbierać informacje z różnych stron, których twórcy wykorzystują technikę RSS. Dzięki temu nie musisz przełączać się między stronami i tracić czasu.

Dodaj komentarz