Najlepsze programy tego tygodnia

Pięć aplikacji, których nie możesz przegapić w tym tygodniu. Ten tydzień obfitował w interesujące aplikacje, a w programach tworzonych przez Google pojawiło się wiele zmian. W Google Search znajdziemy informacje o parkingach, Google Drive zmieniło filozofię działania, Snapchat pozwala teraz na pisanie wiadomości i rozmowy video, natomiast jeśli masz Galaxy S5 możesz korzystać z autoryzacji w programie LastPass za pomocą odcisku palca. Poniżej przedstawiamy pięć aplikacji, które warto zainstalować.
FacesIn to darmowa aplikacja, przez którą logujesz się w portalach społecznościowych. Jej funkcją jest powiadamianie Cię o tym, że Twoi znajomi znajdują się w okolicy. Aplikacja posiada interesujący i dopracowany interface. Nie zapłacisz za nią ani grosza, dlatego już teraz warto ją pobrać z Google Play Store. Zaletą jest wspieranie wielu sieci społecznościowych.
Kolejna aplikacja, którą pokażemy, to Slyde. Jest bardzo prosta i daje możliwość stworzenia na pulpicie skrótów do pięciu ulubionych aplikacji. Pojawiają się one w postaci pływających ikon. Wygląda to znakomicie i dobrze działa. Dzięki niej możesz znacznie łatwiej korzystać z ulubionych aplikacji i mieć je zawsze w zasięgu palców. Koszt to zaledwie 0,99$ w Google Play Store.
Buzz Launcher to nowa aplikacja, która zdobyła już ogromną popularność. Ściągnęło ją już siedem milionów użytkowników. Dzięki niej możesz zorganizować ekran swojego smartfona lub tabletu na kilka unikalnych sposobów. Wybierasz je spośród ogromnej listy 300000 ekranów startowych. Aplikacja jest darmowa, a jej producenci często ją aktualizują.
W tym tygodniu pojawiła się też ciekawa gra Clumsy Ninja. Kierujesz w niej zabawnym wojownikiem, a twoim zadaniem jest skakanie i łapanie kurczaków. Gra jest prosta i zajmująca, a największą zaletą jest możliwość darmowego pobrania z Play Store.
Najdroższą aplikacją w tym zestawieniu jest HD Widgets. Powstała już 4 wersja tego programu, ze świetnym interface oraz ciekawymi widgetami na pulpit. Koszt tego programu to 2 dolary.

Dodaj komentarz