Najlepsze programy do wysyłania wiadomości.

Producenci smartfonów umieszczają w nich różne programy do wysyłania krótkich wiadomości. Nie są one zawsze tak dobre, jak darmowe rozwiązania, które znajdziesz w Google Play Store, dlatego powinieneś zastanowić się nad ściągnięciem do tego celu dodatkowej aplikacji.

Handcent SMS to darmowy program, który pozwala na takie opcje, jak wysyłanie wiadomości z innych urządzeń, tworzenie przypomnień do wiadomości sms i ustawianie skórek. Można także przeszukiwać wiadomości.

Alternatywą dla tego programu jest Evolve SMS, który ma jeszcze lepszy interface i pozwala na korzystanie z Pushbullet. Pozostałe opcje są podobne.

Dobrze sprawdza się też program Hangouts zaoferowany przez Google, który co prawda nie umożliwia nam wysyłania sms-ów, ale dzięki niemu można rozmawiać za darmo i wysyłać inne wiadomości. Czy to program, który zastąpi inne aplikacje do wysyłania wiadomości i stanie się naszym ulubionym komunikatorem? W przyszłości są na to szanse, ale jeszcze nie teraz.

Zamiast wysyłania zwykłych smsów, możesz zastanowić się nad zainstalowaniem WhatsApp, która to aplikacja umożliwia kontaktowanie się z ludźmi na całym świecie. Możesz wysyłać wiadomości zarówno do osób, które korzystają z WhatsApp, jak i do osób, które wola kontakt przez sms. Pierwszy rok użytkowania jest za darmo, następny kosztuje zaledwie dolara na rok.

Dzięki aplikacji Viber możesz łatwiej wysyłać wiadomości i obrazki. Ma bardzo ładny interface i synchronizuje dane na kilku urządzeniach.

Najpopularniejszym programem jest dziś Facebook messenger (prawie miliard użytkowników), dlatego coraz częściej kontakt tą drogą jest stosowany zamiast smsów i innych programów.

Dodaj komentarz