Najlepsze Przewodniki po Restauracjach – Top 5 aplikacji na Androida

Przy obecnej ekonomii, dobre jedzenie stało się jeszcze większym luksusem. Dlatego, jeśli mamy ochotę coś przekąsić korzystając z usług renomowanej restauracji, to oczekujemy, że posiłek będzie czystą rozkoszą dla naszego podniebienia.

Jest to sytuacja, w której wierny smartfon może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Na rynku istnieje zatrzęsienie aplikacji, które oferują profesjonalną wędrówkę po świecie restauracji. W ich skład wchodzą aplikacje zarówno do lokalizacji ulubionych knajpek, a także te, które pozwalają na rezerwacje stolików.

Jeżeli burczy Wam w brzuchach lub chcecie urządzić sobie romantyczny wieczór we dwoje w jakimś eleganckim lokalu, to namawiamy Was do sprawdzenia pięciu poniższych aplikacji, które ustrzegą Was przed kulinarnym koszmarem.

Smacznego!

opentab

OpenTable

Rezerwowanie stolika w restauracji sprowadza się częściej do próby spożycia posiłku w danym lokalu aniżeli do samej decyzji, gdzie chcemy jeść. OpenTable rozwiązuje ten problem. Pozwala na dokonywanie rezerwacji miejsc bez konieczności zdawania się na łaskę snobistycznego kelnera.

foodsp

Foodspotting

Podczas, gdy większość restauracyjnych aplikacji skupia się na wyszukiwaniu najlepszego lokalu w Waszej okolicy, Foodspotting zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo często ta informacja nie jest wystarczająca. Koncentruje swoje działania na lokalizowaniu restauracji z najsmaczniejszymi potrawami (czyli najlepsza pizza, najlepsze risotto, najlepsze lasagne, itd.) i udostępnia zdjęcia, które z pewnością jeszcze bardziej ułatwią podjęcie decyzji.

yelp

Yelp

Popularna wyszukiwarka lokalna Yelp jest przydatna w wielu sytuacjach, ale jej największym talentem jest wyszukiwanie restauracji. Posiada bardzo wiele opcji, takich jak wyszukiwanie restauracji korzystając z GPS, przedstawianie opinii dotyczących lokalu, a nawet informowanie, które z nich są najtańsze.

Evernote

Evernote Food

Z czasem, wspomnienie nawet najpyszniejszej potrawy zaniknie w obszarach naszego umysłu. Ażeby temu zapobiec, Evernote Food postanowiło wkroczyć do akcji i wziąć pod uwagę wszystkie smakowite rarytasy. Możecie śmiało wprowadzać zdjęcia Waszych ulubionych potraw, przechowywać je i przypisywać do konkretnych restauracji, a także dzielić się ze swoimi przyjaciółmi.

zagat

Zagat for Android

Powyższa aplikacja nie tylko zapewnia dostęp do obszernej bazy danych Zagat, która obfituje w opinie na temat restauracji. Pozwala też na wyszukiwanie na mapie lokali gastronomicznych oraz rezerwację stolika bezpośrednio z Waszego smartfona. Ponadto, jest bardzo łatwa w użyciu i może skutecznie pomóc w podjęciu decyzji o wyborze danej restauracji.

Dodaj komentarz