Najlepsze Świąteczne Dodatki do Gier – Top 5 Gier na Androida

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Wielu z nas skrzętnie przygotowuje się na ten zimowy okres, podczas gdy inni wolą nie zaprzątać sobie tym głowy. Jakby nie było, gorączka świątecznych zakupów zdążyła już sobie na stałe zająć miejsce w gwiazdkowej tradycji.

W związku z tym, na rynku pojawiają się całe masy świątecznych ozdób i dekoracji, które wykupujemy hurtem, często nie wykorzystując ich nawet w połowie. Jednakże, jeśli chodzi o rynek gier, który również przygotował wiele atrakcji na Święta; mamy tutaj do wyboru wiele rozrywkowych elementów, które zapewnią nam przyjemnie spędzony czas podczas całego okresu świątecznego.

Biorąc pod uwagę fakt, że choinka już powoli przygotowuje się do zajęcia swojego honorowego miejsca, postanowiliśmy uraczyć Was kilkoma świątecznymi prezentami. Poniżej stworzyliśmy ranking pięciu najlepszych gier, które specjalnie dla Was zostały przeobrażone w ducha bożonarodzeniowych świąt. Pojawią się tutaj popularne gry, w które designerzy postanowili tchnąć świąteczną atmosferę.

Nadszedł czas, abyście sprawdzili, co Androidowy Mikołaj zostawił pod Waszą wirtualną choinką. Oto Top 5 gier w świątecznej oprawie na Androida.

SubSurfCH

Subway Surfers – Ekstremalni Surferzy

Popularna gierka Subway Surfers poprosiła swoich developerów o pomoc w świątecznej aranżacji. I trzeba przyznać, że wyszła świetnie. Aplikacja została wzbogacona o nowy poziom, który nosi nazwę Snowy Winter Wonderland. Dodatek obejmuje lodowy krajobraz, nowe deski, a także zupełnie nową postać – Elfa Psotnika, którego zadaniem jest prześlizgiwanie się pomiędzy pociągami.

perryy

Where’s My Perry? – Gdzie Mój Perry?

Where’s My Perry? jest aplikacją, która prawdopodobnie jest numerem 1 pośród wszystkich gier na Androida oferujących darmowe dodatki. Nic więc dziwnego, że pojawiła się także bardzo sympatyczna opcja świąteczna. Macie szansę zagłębić się w świąteczne klimaty razem z Waszym ulubionym bohaterem. Trzeba się będzie też troszeczkę namęczyć, ponieważ wszystkie świąteczne obiekty zostały ukryte.

tiny

Tiny Tower – Tycia Wieża

Tiny Tower od NimbleBit to typowa gierka konstrukcyjna, w którą tchnięto Ducha Bożego Narodzenia. Pośród tradycyjnej rozgrywki mamy też do wyboru świąteczne aranżacje mieszkań, które skutecznie nadadzą zimowego klimatu naszej przygodzie. Ponadto, będziemy mieć też szanse, aby powitać Mikołaja i jego elfickich pomocników. Dlatego też, ubierzcie się ciepło, zajrzyjcie do zimowej krainy Google, i sprezentujcie sobie ten świąteczny dodatek.

seasons

Angry Birds Seasons – Wściekłe Ptaszki: Święta

Rovio Mobile przygotował dla świątecznych maniaków istny rarytas. Angry Birds Seasons to tak naprawdę cały zestaw świątecznych dodatków, w których znajdziemy bardzo wiele atrakcyjnych rozwiązań. Wszystko zostało oparte na symbolice Świąt, aby zapewnić Wam 100% korzyści z nabytych ulepszeń. Co więcej, każdy z dodatków został zaprojektowany bardzo szczegółowo, co zapewnia jeszcze lepsze efekty wizualne.

trigg

Dead Trigger – Mordercza Sieczka

Zapomnijcie o wszystkich innych dodatkach na tej liście. Tutaj mamy coś naprawdę szalonego. Widzieliście kiedyś zombiaka w czapce Mikołaja? Teraz macie ku temu okazję. Zanta jest wygłodniałym mózgożercą, a jednocześnie nowym bossem w grze. Co więcej, w grze umiejscowiono też całkiem nową arenę do walki, którą osadzono w samym środku Bieguna Północnego. Jeżeli więc preferujecie święta w bardziej makabrycznej oprawie, to Dead Trigger jest tutaj pozycją obowiązkową.

Dodaj komentarz