Najlepsze tapety na telefon

Świat tapet na urządzenia mobilne z systemem Androida jest niezwykle obszerny i oferuje bardzo dużo kategorii, dzięki którym każdy użytkownik nie będzie miał problemów, aby udekorować swój telefon według własnego uznania. Poniżej możecie sprawdzić jedne z najlepszych tapet na Androidy, które przekształcą Wasze telefony w wirtualne arcydzieła.

Super tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tła (HD Tapety)

W tej aplikacji znajdziecie całe mnóstwo wysokiej jakości zdjęć, dzięki którym nie będziecie mogli doczekać się, aby spojrzeć na ekrany swoich telefonów. Wszystkie obrazy opracowane są w jakości HD, obejmując m.in. takie kategorie jak nauka, technologia, krajobrazy, zwierzęta, tapety biznesowe, dla dziewczyn, dla chłopców i wiele innych. Co więcej, zawartość wzbogacona jest również o tapety animowane, które zapewniają najwyższy poziom dekorowania ekranu.

Pędzące wodospady

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wodospad Tapety Na Żywo

Ta aplikacja przybyła do świata urządzeń mobilnych z siłą wodospadu, oferując niesamowite efekty żywej wody, która będzie nieustannie zalewać Wasze ekrany hektolitrami krystalicznie czystej wody. Obrazy przedstawiają niesamowite widoki najpiękniejszych wodospadów świata. A do tego wzbogacone są ruchomą animacją, która wprawi w zachwyt każdego posiadacza telefonu z Androidem i nie pozwoli oderwać oczu od ożywionego ekranu. Zdjęcia odznaczają się wysoką jakością, gwarantując jedne z najlepszych widoczków, jakie ma do zaoferowania świat mobilnych aplikacji.

Dzikie zwierzęta 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wild Animals Live Wallpaper

Dla wszystkich miłośników dzikiej fauny przygotowaliśmy zjawiskową aplikację prosto z trójwymiarowego świata dzikich stworzeń. Wspaniałe tapety HD wzbogacone zostały błyskami światła, które zmienia się jak w kalejdoskopie. Aplikacja gwarantuje kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, optymalne zużycie baterii, a także stan hibernacji tapety podczas nieaktywnego urządzenia. Otwórz wrota do królestwa majestatycznych zwierząt za pomocą kilku gestów palca!

Butik z tapetami

Aplikacja dostępna pod nazwą: Best Wallpapers

Ta aplikacja oferuje ogromny wybór tapet, których ilość przekracza 10.000! Obrazy opracowane zostały w jakości HD, gwarantując efektywną i efektowną ozdobę na ekrany z Androidem. Apka zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, a także niskie zużycie baterii. Obrazki można dodawać do 'ulubionych’, szybko zapisywać, a także dzielić się nimi na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie.

Dodaj komentarz