Najlepsze tapety na telefon

Szukacie zapierających dech w piersiach tapet o wysokiej rozdzielczości na urządzenia mobilne z Androidem? Jeśli tak, to trafiliście pod dobry adres. Poniższe aplikacje oferują ich całe mnóstwo, a prosta obsługa pozwala na szybkie odpicowanie smartfonów i tabletów.

najlepsze tapety

Najlepsze Tła i Tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Best Wallpapers & Backgrounds

„Wallpapers & Backgrounds HD” to zmyślna aplikacja umożliwiająca wyszukiwanie tapet poprzez korzystanie z popularnych serwisów z tapetami. Każdy z obrazów opracowany jest w wysokiej jakości HD, oferując takie kategorie jak łono natury, skąpane w słońcu plaże, zakręcone abstrakcje, śmieszne zwierzaki i wiele innych. Po dokonaniu wyboru tapetę można personalizować za pomocą prostego w obsłudze edytora. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość m.in. przebierać w rozmaitych efektach, czy dostosowywać kolory, odcienie i kontrast.

Tapety HD

Tapety HD (Tła)

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety HD (Tła)

Aplikacja dysponuje bardzo szerokim wyborem malowniczych tapet, które przekształcą ekrany urządzeń mobilnych w krajobrazowe arcydzieła. Wszystkie tapety opracowane zostały w wysokiej jakości HD, oferując różnorodną tematykę m.in. naukę, technologię, sport, kreskówki, zwierzęta, przyrodę, czy prześliczne pejzaże. Prosty system nawigacji pozwala na szybkie przeglądanie i ustawianie tapet na pulpicie. Co więcej, aplikacja posiada też skrzętnie zaprojektowane tapety animowane i motywy 3D, dzięki którym ekran urządzenia mobilnego ożyje na naszych oczach.

fajne tapety

Spoko Tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers HD Kappboom®

Dzięki „Kappboom® Cool Wallpapers HD” użytkownicy urządzeń z Androidem mają ponad 200.000 gatunkowych tapet w zasięgu ręki. Kategorie są przeróżne – od obrazów z samochodami, pejzażami, czy zwierzętami, po tapety z gier, filmów, muzyki i pozostałych dziedzin show-biznesu. Nie zapomniano też o żywych tapetach. Obrazami można dzielić się na Facebooku i Twitterze lub wysyłać je w formie e-maila. Intuicyjny system sterowania pozwala szybko przemieszczać się po galerii, dzięki czemu dekorowanie ekranu trwa o wiele krócej. Warto dodać, że aplikacja wspiera też wyświetlacze zegarków z Androidem Wear.

Dodaj komentarz