Najmocniejsza Motorola

Smartfony Motorola są często porównywane do Nexusów, z uwagi na oprogramowanie niemal wprost od Google. Motorola Shamu to nowy produkt w ofercie Verizonu, a plotki mówią o tym, że należy ona do serii Nexus.

Ten sprzęt oferuje wyświetlacz 1440 na 2560 pikseli, procesor Snapdragon 805 i kartę graficzną Adreno 420 GPU, a także kamerę wideo 13 MP z tyłu i 2.1 MP z przodu. Urządzenie ma także panel ochraniający wyświetlacz. W sieci pojawiła się także inna specyfikacja Moto S, która przedstawia ją z 3 GB RAM i kamerą 12 MP. Wyświetlacz będzie miał prawdopodobnie około 6 cali, co plasuje model jako phablet, nie zaś smartfon. Różne źródła w sieci nie są zgodne co do tego, jakie jest zagęszczenie pikseli w tym modelu. Znacznie łatwiej znaleźć informacje mówiące o tym, że ten smartfon pojawi się tylko i wyłącznie w ofercie firmy Verizon, który lubi chwalić się ekskluzywnymi smartfonami.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy zobaczymy go w sprzedaży, ale na pewno będzie przyciągał uwagę użytkowników – specyfikacja jest bardzo mocna.

Dodaj komentarz