Najstraszniejsze Gry – Top 5 gier na Androida

Strach towarzyszy nam każdego dnia. Niezależnie od tego, czy sprowadza się do stresu wywołanego codziennymi problemami, czy też obawą o realizację naszych przyszłych planów – strach stanowi nieodzowną część naszego życia.

Jednakże, istnieje wiele osób, które uwielbiają się bać. Jednym z najlepszych przykładów jest święto Halloween, podczas którego nawet najmłodsi przywdziewają wizerunki seryjnych morderców i bestialsko wyglądających stworów; wyruszając po haracz w formie rozmaitych łakoci.

Postanowiliśmy przygotować listę pięciu najstraszniejszych gier, które z miejsca podniosą Wam ciśnienie. Tych pięć kawałków mobilnej grozy wywoła w Was większe dreszcze aniżeli najsroższa zima.

A zatem; poczekajcie na środek nocy i na ciszę tak głuchą, że będziecie mogli usłyszeć bicie własnego serca. A następnie, nałóżcie na uszy słuchawki, przygaście światła i przygotujcie się na śmiertelną dawkę grozy.

Oto pięć najstraszniejszych gier na Androida, których aż strach się bać!

dspc

Dead Space™ – Martwa Przestrzeń

Dead Space od Electronic Arts jest zarówno sprawną, opartą na konsoli, grą akcji z perspektywy third-person, jak i bardzo dosadnym doświadczeniem pod względem napięcia i grozy. Gierka zawiera mnóstwo upiornych atrakcji, które tylko czekają, aby wpompować adrenalinę w nasze wątłe żyłki. Możemy tutaj strzelać do rozmaitych stworów, tworów i cieni, co sprawi, że gęsia skórka na naszym ciele pozostanie z nami nawet po zakończeniu tej koszmarnej przygody.

indeadd

Into the Dead – Na Śmierć

Kto by pomyślał, że gierka z gatunku niekończącego się runnera będzie aż tak przerażająca? Zrzuceni w sam środek monochromatycznego świata koszmarów, w którym przebrzydłe zombie czają się na nas w ciemnych zakątkach – musimy sprostać zadaniu i wydostać się z tej śmiercionośnej pułapki. A potem – uciekać, gdzie pieprz rośnie.

eyesho

Eyes: The Horror Game – Oczy: Gierka Grozy

Eyes: The Horror Game serwuje nam niezapomnianą wędrówkę po nawiedzonym domu, gdzie wszystkie elementy zostały sprowadzone do wygenerowania iście upiornego klimatu. Mamy tutaj okazję doświadczyć mistrzowskiego połączenia dźwięku ze wspaniałą grą świateł. Naszym zadaniem jest zgromadzenie jak największej ilości mamony i czmychnięcie z tego koszmarku, zanim upiór zdąży pożreć nas na kolację.

obitt

Mystique Ch3: Obitus – Mistyczny Obitus

Mystique Ch3: Obitus to ostatni rozdział serii grozy, który potrafi nam przysporzyć takiej samej ilości zimnego potu na naszych plecach, co jego poprzednicy. Mamy tutaj szansę eksplorowania upiornego otoczenia, patrząc z perspektywy pierwszej osoby. Jakby tego było mało, możemy też rozwiązywać różne łamigłówki i walczyć z niewyobrażalnie strasznymi stworami z ponurych zaświatów.

dmpact

Dark Meadow: The Pact – Mroczna Łąka: Pakt

Aby uzyskać taką grę, jak Dark Meadow: The Pact, wystarczy wziąć niesamowitą akcję opartą na wspaniałym Unreal Engine od Infinity Blade, a następnie umieścić ją w opuszczonym przez ludzkość szpitalu. Ten ponury budynek jest zamieszkany przez hordy bezwzględnych monstrów, które mają w głowie tylko jedną, ‘głodną’ myśl… Dark Meadow jest definitywnie jedną z najbardziej przerażających gier na urządzenia z Androidem.

Dodaj komentarz