Najtrudniejsze Gry – Top 5 gier na Androida

Świat gier mobilnych jest niezwykle bogaty w wirtualne atrakcje. Niektóre są prostsze, inne z kolei wymagają nieco więcej wysiłku, zręczności lub spostrzegawczości. Jednakże, istnieją także pozycje, które wyróżniają się spośród pozostałych swoim niewyobrażalnym poziomem trudności.

Gry tego typu nie są zbyt powszechne na systemy Androida, ale to nie znaczy, że systematycznie brną do przodu, posuwając się coraz wyżej w cyfrowej krainie gier wideo. Owe gierki z pewnością przetestują wytrzymałość Waszego smartfonka, pożerając wiele Waszych wolnych godzin, a nawet dni.

Poniżej przedstawiamy pięć najtrudniejszych gier na urządzenia mobilne z Androidem. Sprawią, że wielokrotnie odejdziecie od tej ciężkiej rozgrywki, ale też zawsze będziecie wracać po więcej.

Wszystkie wybuchowe osoby powinny trzymać się z dala od tego rankingu:)

suphxx

Super Hexagon – Hipnotyzer

Super Hexagon zapewnia wyjątkowo szalony poziom trudności. Gierka należy do rodzaju akcji, której twórcą jest Terry Cavanagh. Rozgrywka wymaga odpowiedniego skupienia i czujności. Są to główne aspekty, które pomogą nam w przebrnięciu przez tą nietypową i ciężką przygodę. Tak więc, oczyśćcie swój umysł ze zbędnych rupieci i skoncentrujcie się na hipnotyzującej atrakcji, która sprawi, że osiwiejecie ze złości.

improd

Impossible Road – Niemożliwa Droga

Impossible Road sprowadza swoją wymagającą rozgrywkę do piłeczki, którą będziemy musieli prowadzić przez wszystkie poziomy. Gra nie ma jako-tako zakończenia, tym samym zapewniając nam stałe kierowanie kuleczką. Oczywistym jest to, że prędzej czy później popełnimy gafę i nasza przygoda dobiegnie końca. Dlatego też, głównym celem jest utrzymanie się przy życiu tak długo, jak będzie to tylko możliwe.

impgmm

The Impossible Game – Gra Niemożliwa

The Impossible Game nie jest typową gierką i wyróżnia się na tle innych pozycji dzięki swoim unikalnym rozwiązaniom. W tej grze nie chodzi o to, aby wygrać (tak jak w większości innych aplikacji), ale o to, aby jak najlepiej przegrać. Wraz ze swoją kategorią niekończącego się runnera, The Impossible Game pozbyła się wszystkich checkpointów i dodatkowych żyć, skazując nas na wirtualne katusze.

1001att

1001 Attempts – 1001 Prób

Prawdopodobnie będziemy potrzebowali dużo więcej, niż ‘tylko’ 1001 prób, aby stać się mistrzami tej wymagającej rozgrywki. Jest to hardkorowa platformówka z bardzo piękną szatą retro. Wszystko sprowadza się tutaj do przesuwania bohatera w lewo bądź w prawo, a także do kolekcjonowania napotkanych klejnotów. Nie wydaje się to trudne, prawda? Cóż, przekonacie się, jak odpalicie tą zwariowaną gierę.

bobbb

Bobbing: Get Addicted Edition – W Pędzie Uzależnienia

Bobbing: Get Addicted Edition należy do kategorii nieskończonych ucieczek, ale to nie znaczy, że gierka nie jest piekielnie trudna. LittleBobby Games naprawdę się postarało podczas opracowywania tej pozycji. Będziemy tutaj doświadczać nieustannych zmian grawitacyjnych i niemalże stroboskopowych zmian kolorów. Te dwie kwestie zupełnie wystarczą, aby przerobić nasz mózg na jajecznicę.

Dodaj komentarz