Nasza Radosna Farma – dla fanów gier ekonomicznych

Gry na temat farm cieszą się w Polsce dużą popularnością już od czasów portalu Nasza Klasa. Nasza Radosna Farma to kolejna gra, która wpisuje się w stylistykę prostych gier ekonomicznych, dlatego powinna spodobać się wielu osobom.

Podczas gry musisz wypełniać zadania postawione przez twórców tej gry. Dotyczą one na przykład osiągnięcia odpowiednich zarobków, lub wyhodowania określonej liczby zwierzaków. Na początku nie możesz szastać pieniędzmi na prawo i lewo, bo gra szybko się skończy.

Gra daje sporo możliwości – możesz sprzedawać od razu jajka, albo przetwarzać je w fabryce, by uzyskać za nie wyższą cenę. To samo dotyczy innych płodów rolnych.

Na przejście każdej planszy masz ograniczoną ilość czasu, dlatego gra rozwija umiejętności logicznego myślenia. Plusem jest ciekawy sklepik z dodatkami, ale przyjemność z zabawy potrafią zepsuć mikropłatności. Z ich powodu przechodzenie etapów w tradycyjny sposób z czasem staje się uciążliwe. Gra ma bardzo ładną grafikę w komiksowym stylu i spodoba się nawet dorosłym.

Dodaj komentarz