Navitel – nowe opcje

Navitel to popularny program, który na ekranie smartfona wyświetla mapy i pozwala na skuteczne nawigowanie. Niedawno pojawiła się aktualizacja tego programu, dzięki czemu nawigacja offline jest jeszcze skuteczniejsza. Do tej pory w mapach dominowała Nokia, jednak po aktualizacji aplikacji Navitel może się to zmienić.

Przede wszystkim z ekranu głównego będziemy mieli dostęp do aktualizacji i bazy nowych map – warto tam zaglądać od czasu do czasu.

Inna nowość, to Navitel Przyjaciele – w której można pokazać nasze położenie innym osobom. Działa ona w tle, co oznacza, że inne osoby mogą widzieć nasze położenie nawet wtedy, gdy aplikacja będzie wyłączona.

Te dwie funkcje korzystają z internetu. W przypadku pozostałych funkcji nie jest on potrzebny do wyznaczania trasy, a mapy można pobrać przez komputer.

Aplikacja zyskała także drobniejsze poprawki, które w mniejszym stopniu wpływają na jej działanie. Navitel to darmowy program, ale by korzystać z niego w pełni, trzeba wykupić abonament. Okres testowy to 7 dni.

Dodaj komentarz